Zo sveta

V Kalifornii budú zisťovať, či rabujúci demonštranti veci nepotrebovali. Nariadila okresná prokurátorka

V Kalifornii (USA) nariadila okresná prokurátorka Diane Becton nové špeciálne nariadenia pri zvažovaní trestných oznámení počas rabovaní. Tieto rabovania obchodov a iných prevádzok môžeme vidieť počas protestov Black Lives Matter (Na čiernych životoch záleží).

Keď sa v Amerike protestuje, nevidíme len pokojné pochody ulicami, ale aj rozbíjanie cudzieho majetku, obchodov či prevádzok a vykrádania. Okresná prokurátorka tmavej pleti v Kalifornii však nariadila, aby sa prokurátori najprv pozreli na pár faktorov pri zvažovaní trestných oznámení.

Napríklad, či človek, ktorý raboval, ukradnuté veci chcel finančný prospech alebo pre svoju osobnú potrebu, informuje portál Fox News.

Vyšetrovatelia teraz musia zvažovať, ako sa k takýmto lupičom postavia a nemajú ľahkú úlohu.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!