Zo sveta

V Hollywoode demonštrovali ľudia proti pedofilom z filmového priemyslu

Pedofília je väčší problém, než tušíme. Či už ide o nedávne zlikvidovanie medzinárodného pedofilného webu, ktorý mal najmenej 70 tisíc užívateľov, alebo o nedávne odhalenie herca Corey Feldman, ktorý tvrdí, že pedofília je najväčším problémom Hollywoodu.

Ten tvrdí, že vo filmovom priemysle existuje pedofílna mafia, ktorá záujemcom dodáva deti na sex. Je to vraj problém oveľa väčší, než #metoo, pretože deti sú oproti ženám bezbrannejšie.

Včera sa preto v Hollywoode v Los Angeles uskutočnil protest proti pedofilnej mafii vo filmovom priemysle. A tu sú z neho fotografie:

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *