V Európskom parlamente poďakovali Kotlebovi za jeho inšpiráciu pre všetkých vlastencov po celom svete - MAGAZÍN 1
Zo sveta

V Európskom parlamente poďakovali Kotlebovi za jeho inšpiráciu pre všetkých vlastencov po celom svete

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V priestoroch Európskeho parlamentu sa konala diskusia členov parlamentu na tému migrácie, liberalizmu a iných aktuálnych tém. Diskusiu moderoval britský politik Nick Griffin a za stolom s ním diskutovali Milan Uhrík a politici z Grécka, Rumunska či Španielska.

Politici sa zhodli na tom, že nacionalizmus je jediná ideológia, ktorá ochraňuje národ. Rumunský politik sa sťažoval na to, že liberálna politika vyhnala milióny Rumunov do zahraničia a tí teraz chýbajú v krajine.

Milan Uhrík hovoril zase o tom, že ľudia často veria len informáciám z médii hlavného prúdu a tie ich označajú za fašistov či extrémistov, ale keď sa s nimi ľudia spoznajú alebo si naštudujú ich program, zmenia názor.

Po Uhríkovej reči poďakoval britský politik Griffin samotnému Marianovi Kotlebovi za jeho pronárodnú politiku a inšpiráciu pre všetkých vlastencov po celom svete.

Pozrite si celú diskusiu s titulkami:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *