V europarlamente máme mužov, ktorí chodia v štekloch a silónkach! - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

V europarlamente máme mužov, ktorí chodia v štekloch a silónkach!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Všetci dobre vieme, že západná Európa je progresívna a liberálna. Dôkazom toho je aj parlament Európskej Únie, ktorý rozhoduje aj o našich životoch.

Jeden belgický europoslanec, dnes už žena (lebo sa tak cíti) sa premáva po europarlamente ako primabalerína! 56 ročný muž sa oblieka ako ženy! Nosí vysoké podpätky, silónky, sukne a silné ženské voňavky, aby zaujal ostatných mužov. Tento človek je však stále muž, ktorý sa ale cíti ako žena.

Petra De Sutter je poslanec alebo poslankyňa, ktorá rozhoduje aj o tom, ako sa bude žiť na Slovensku, kedže je súčasťou celej EÚ. Tento transsexuál nie je jediným v europarlamente. Brusel je veľmi progresívny a tradičné hodnoty tam majú ďaleko od seba.

Milan Uhrík za ĽSNS to opísal týmito slovami:

Nech sa páči, predstavujem “poslankyňu” Európskeho parlamentu Petru De Sutter. Je to 56-ročný belgický chlap, transvestita, ktorý chodí po Európskom parlamente na štekloch, v sukni a silónkach. Proste normálna vec, akoby sa v hlave vôbec nechumelilo. A teraz si predstavte, že toto čudo rozhoduje aj o budúcnosti Slovenska, európskych rodín, európskej civilizácie a kultúry. Naozaj úžasne “pokrokové”, nemyslíte? Ale on je akože ten normálny a Uhrík je ten, kto je označovaný za “extrémistu”… “

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *