Politika Zo sveta

V europarlamente máme mužov, ktorí chodia v štekloch a silónkach!

Všetci dobre vieme, že západná Európa je progresívna a liberálna. Dôkazom toho je aj parlament Európskej Únie, ktorý rozhoduje aj o našich životoch.

Jeden belgický europoslanec, dnes už žena (lebo sa tak cíti) sa premáva po europarlamente ako primabalerína! 56 ročný muž sa oblieka ako ženy! Nosí vysoké podpätky, silónky, sukne a silné ženské voňavky, aby zaujal ostatných mužov. Tento človek je však stále muž, ktorý sa ale cíti ako žena.

Petra De Sutter je poslanec alebo poslankyňa, ktorá rozhoduje aj o tom, ako sa bude žiť na Slovensku, kedže je súčasťou celej EÚ. Tento transsexuál nie je jediným v europarlamente. Brusel je veľmi progresívny a tradičné hodnoty tam majú ďaleko od seba.

Milan Uhrík za ĽSNS to opísal týmito slovami:

Nech sa páči, predstavujem „poslankyňu“ Európskeho parlamentu Petru De Sutter. Je to 56-ročný belgický chlap, transvestita, ktorý chodí po Európskom parlamente na štekloch, v sukni a silónkach. Proste normálna vec, akoby sa v hlave vôbec nechumelilo. A teraz si predstavte, že toto čudo rozhoduje aj o budúcnosti Slovenska, európskych rodín, európskej civilizácie a kultúry. Naozaj úžasne „pokrokové“, nemyslíte? Ale on je akože ten normálny a Uhrík je ten, kto je označovaný za „extrémistu“… „

One Reply to “V europarlamente máme mužov, ktorí chodia v štekloch a silónkach!”

  1. Suhlasim, ze je chore mat v parlamente a povazovat za normalne muza, ktory sa oblieka ako zena. Teraz chcem ale k sposobu akym je tento akoze „clanok“ napisany, lebo nesplna ani zakladne predpoklady toho aby cloveku dal ani premiernu hodnotu. Je vidiet, ze to nepisal ziadny zurnalista, ba co viac, ani clovek, ktory poriadne neovlada slovencinu. Ja sice tiez nie som zurnalista, ale viem, ze clanok ma 1.zaujat, 2. priniest nove informacie/fakty, 3. pridat nejaku hodnotu citatelovi, nie stratit jeho cas, 4. ma hovorit pravdu, 5. musi byt gramaticky a stylisticky spravne napisany, 6. mal by uvadzat zdroje z ktorych ma informacie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *