Zo sveta

V Česku začali hliadkovať muži, ktorí budú mlátiť ľudí bez rúšok: „Noste ich! Inak budete dostávať!“

V Čechách sa vraj objavili samozvaní vymáhači práva, ktorí si myslia, že poslušnosť z ľudí vymlátia. Dáme poriadnu „nakladačku“ všetkým, ktorí nenosia rúška, tvrdia. Jeden z nich odkázal cez internet ľuďom, že ich varuje: Polícia ich vraj vždy pustila, pretože majú pravdu. Portál Parlamentnélisty.cz sa teda polície opýtal.

Jedným z členov „rúškového gestapa“ by mal údajne byť Jiří Hajt, ktorý na sociálnej sieti nakrútil video, kde o tom hovorí a svoje kroky zdôvodňuje.

„Ahoj lidičky, dneska jezdíme po Praze, kontrolujeme, kdo má v MHDéčkách a v metrách roušky. Jezdíme už takhle asi dva měsíce, protože je to hrozný, nikdo to nenosí. Máme oranžovou, takže ta Praha je skoro na úrovni toho, že budou některý akce zakazovat,“ začína svoj príhovor v spomínanom videu.

Ďalšie slová už pôsobia hrozivejšie: „Jenom vás slušně varuju: Noste to, nebo budete dostávat. Myslím to vážně. Je nás padesát a jsme rozdělení – Beroun a já nevim, různě se pohybujeme. A nekoukáme na to, jestli je to ženská nebo chlap. Prostě, noste to, jo? Teď zrovna se chystám zase ject někam, třeba Kobylisy. Prostě to začneme mlátit. Vy prostě to děláte schválně, vy to nerespektujete tu vládu. Tak si to pak vyřiďte, s kým chcete.“

Parlametnelisty.cz oslovili aj českú políciu: „Zveřejněným videozáznamem se zabýváme a celou věc prověřujeme. Zatím bez konkrétních závěrů,“

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!