V Česku v jeden deň umrelo 45 očkovaných a 45 nezaočkovaných na koronavírus - MAGAZÍN 1
Zo sveta

V Česku v jeden deň umrelo 45 očkovaných a 45 nezaočkovaných na koronavírus

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Doktor a analytik Juraj Mesík poukazuje na piatkové čísla z Českej republiky, kde umrelo 45 zaočkovaných a 45 nezaočkovaných ľudí na koronavírus.

Juraj Mesík upozornil, že “v Nemecku opäť stúpla sedemdňová incidencia, nakazených je priemerne 446,7 ľudí na 100-tisíc obyvateľov. Ide o najvyššie číslo v pandémii. Zdravotníci za posledný deň zachytili 44 401 nových prípadov a 104 úmrtí.”

Lekár v tejto súvislosti dodáva, že v Nemecku je plne “zaočkovaných” cez 70 % ľudí, 10 % dostalo už aj tretiu dávku.

“Nemecko a Taliansko potvrdili prvé prípady nákazy koronavírusovým variantom omikron. Podozrenie na výskyt omikronu preverujú napríklad aj Česko, Rakúsko a Holandsko.

Veľká Británia zavádza prísnejšie pravidlá pre cestujúcich prichádzajúcich do krajiny: budú musieť zostať v izolácii až do negatívneho výsledku PCR testu. Oznámil to premiér Boris Johnson. Zároveň ohlásil aj opätovnú povinnosť nosenia rúšok v obchodoch a prostriedkoch verejnej dopravy,“ cituje Mesík médiá a dodáva, že v Taliansku je dvoma dávkami zaočkovaných 78 % populácie, v Holandsku 77 % a vo Veľkej Británii 75 %. „Podľa propagandy to mali byť samé ostrovy a poloostrovy slobody, také Bratislavy vo veľkom… A nič…”

Lekár Mesík poukazuje aj na susednú Česku republiku, kde je zaočkovaných 6,6 milióna ľudí, takmer 800 000 má už aj tretiu dávku. Celkovo podľa jeho slov dostali Česi 14,1 milióna dávok vírusového mRNA génu.

Výsledkom z piatka 26.11. však je, že zomrelo 45 ľudí bez vírusovej mRNA a 45 s vírusovou mRNA.

Neočkovaní i očkovaní podľa jeho slov zomierajú predovšetkým preto, že nedostávajú včasnú správnu ambulantnú pomoc a majú mizerné hladiny sérového D.

„Koľko ľudí v ČR zomiera nenápadne na následky zápalov, trombóz a embólií spustených vírusovým S-proteínom po podaní ‘vakcín’, nevieme. Nikoho to nezaujíma,“ upozorňuje v závere Mesík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *