Zo sveta

V Čechách včera umrelo 14 neočkovaných a 14 očkovaných

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

V Českej republike včera podľahlo koronavírusu 28 ľudí. 14 bolo neočkovaných a podobne 13 plne očkovaných a dokonca jedno úmrtie s posilňujúcou dávkou.

K týmto číslam sa vyjadril aj slovenský lekár Juraj Mesik „Fiasko masového opichávania populácie vírusovou mRNA v priamom prenose: V Česku doteraz podali 12,8 miliónov dávok vírusovej mRNA. „Plne“ – aktuálne dvomi dávkami – je tam napichaných 6, 2 milióna ľudí, čo predstavuje 58% populácie. Tu je aktuálny výsledok – včerajší oficiálny počet mŕtvych na covid – 14 vax : 14 nevax.“ napísal na sociálnej sieti.

Aj keď umrel podobný počet ľudí z oboch táborov, odborníci či diskutujúci na to majú aj iný názor. Diskutujúci Martin k tomu napísal: „Ak sa bavíme o úmrtiach na Covid, tak toto nie je správny pohľad na vec, pretože ide o Simpsonov paradox, na jednej strane sa zdá, že umiera veľa očkovaných avšak ten paradox je v tom, že neporovnávame rovnako veľké skupiny a teda je potrebné to prepočítať a keďže umierajú v drvivej väčšine seniori a tých majú preočkovaných 4-5 násobne viac ľudí(čiže namiesto 58% preočkovanosti sa na to môžete pozrieť ako na 80% preočkovanosť), tak v skutočnosti po prepočte na rovnako veľké skupiny by umieralo plne očkovaných násobkom menej.“ napísal.

2 Replies to “V Čechách včera umrelo 14 neočkovaných a 14 očkovaných

  1. KLAMSTVO V ČLÁNKU. Článok z 15.11. vraj za včerajšok 14+14, to je 28. Podľa českého ministerstva to bolo 59!! úmrtí.
    Bolo by možné toto doložiť aj zdrojom, odkiaľ sú tie čísla? Inak je to LOŽ.

  2. A ešte z tých 14 „nevakcínovaných“ bolo naozaj bez opichania koľko, päť ? (Tzn, nie že menej ako 14 dní po druhej dávke mRNA spike jedu, alebo iba po prvej dávke.)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *