V Bruseli by ho milovali! Transsexuál Adam sa pohoršoval na detskom ihrisku (Video) - MAGAZÍN 1
Komentáre

V Bruseli by ho milovali! Transsexuál Adam sa pohoršoval na detskom ihrisku (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

O transsexuálovy Adamovi z Bratislavy sme už písali. Adam je mladý chalan, ktorý sa cíti, oblieka a žije ako žena. Podporuje ho napríklad aj známy slovenský portál Refresher.

Youtuber Adam (Slaytiiina) sa preslávil jeho výstredným, vulgárnym vyjadrovaním sa a predvádzaním sa pred náhodnými ľuďmi na uliciach. Tento krát natočil video, kde mu jeho deň majú riadiť jeho fanúšikovia pomocou ankiet. V jednej ankete, kde sa svojich fanúšikov opýtal, či sa má ísť v ženskej sukni, tielku a v ženskom makeupe pohoršovať na ihrisko plné malých detí, mu fanúšikovia odhlasovali áno.

Ľudia na Slovensku niesu na niečo takéto zvyknutí a kedže je to ojedinelý jav, asi tomu ani niesu naklonení. Skôr im takýto človek príde ako cirkusant alebo človek, ktorý potrebuje na seba pútať pozornosť, akýmkoľvek spôsobom.

LGBTI Adam z Bratislavy by mal však obrovský úspech v Európskej Únii, ktorá aj vo svojom najnovšou videu, kde pozýva ľudí k voľbám do Európskeho parlamentu, použila známeho Rakúskeho transsexuála Conchita WURST, ktorý je známy dlhými vlasmi a bradou a vyhral jednu zo speváckych súťaží.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *