V Bratislave chytili muža s nožom a kopali ho do hlavy: „Nekop! Točia to!“ upozornili si kolegu (Video)

Na Prepostskej ulici v hlavnom meste Slovenska v Bratislave po obede chytili kukláči ozbrojeného muža s nožom.

Na miesto dorazili dvaja kukláči, ktorí 43 ročného Michala T. najprv postrelili gumovými projektilmi. Na tieto streľby odpovedal zadržaný, či to „myslia vážne“. Následne zahnali muža viacerými streľbami gumovými projektilmi a muž ostal ležať na zemi. Ešte ležiaceho ho jeden zo zasahujúcich kukláčov začal kopať do hlavy, na čo mu jeho kolega povedal, aby ho nekopal, že to točia. „Nekop! Točia to!“ je počuť vo videu.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353