Politika

V Bratislave chytili muža s nožom a kopali ho do hlavy: „Nekop! Točia to!“ upozornili si kolegu (Video)

Na Prepostskej ulici v hlavnom meste Slovenska v Bratislave po obede chytili kukláči ozbrojeného muža s nožom.

Na miesto dorazili dvaja kukláči, ktorí 43 ročného Michala T. najprv postrelili gumovými projektilmi. Na tieto streľby odpovedal zadržaný, či to „myslia vážne“. Následne zahnali muža viacerými streľbami gumovými projektilmi a muž ostal ležať na zemi. Ešte ležiaceho ho jeden zo zasahujúcich kukláčov začal kopať do hlavy, na čo mu jeho kolega povedal, aby ho nekopal, že to točia. „Nekop! Točia to!“ je počuť vo videu.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

8 Replies to “V Bratislave chytili muža s nožom a kopali ho do hlavy: „Nekop! Točia to!“ upozornili si kolegu (Video)

 1. Nerobte z policajtov zveri. Chlap držal v ruke nôž, to teda vôbec nie je bezbrannosť. Jednému z nich ušli nervy, tak sa z toho nerozplačte. Inak, nikde nevidno že ho kope práve do hlavy – perfektný príklad k BLM. Ešte že to nebol cigáň, už by sme tu mali revolúciu.

 2. Vy sa ani vôbec nehanbite, čo tu píšete?! O čo vám ide? Povedzte nam by zvratene media po celom Slovensku, prečo ste započal i špinavú hru, a to lov na policajtov ako v Amerike, keď u nás su policajti chudáci viac menej bezbranný voči rómskemu etniku!! Za posledný rok 10 policajtov skončilo v nemocnici ,vďaka nás rómom!! A prečo na vás útočil?! Lebo som videl celé 5 minútové video ,vy hovada zapredane!!! Ukážte ľuďom celé video a nech sami usúdila ,či policajti konali zle!!! Ste obyčajné zapredane hyeny!! Sa mi chce z vás chce zvracať!!!! Že vy vôbec nájdete pisalkov, aby vám robili tu špinavú prácu! Očividne máme veľa zzapredanych hyen na Slovensku!!!

 3. A čo že ho kopali?Ohrozoval ľudí nožom s pokrikom alah akbar,nemal robiť chobotiny a nič by sa mu nestalo.Viac mu mali naložiť idiotovi blbému.

 4. Amazing blog! Do you have any helpful hints for aspiring writers?
  I’m planning to start my own blog soon but I’m a little
  lost on everything. Would you propose starting with a free
  platform like WordPress or go for a paid
  option? There are so many options out there that
  I’m totally confused .. Any ideas? Thanks!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *