Slovensko

V Bratislave budú ľudí testovať aj v autobusoch MHD

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Celoplošné testovanie na Slovensku začalo a bratislavský primátor Matúš Vallo upokojuje obyvateľov mesta, aby pre nepodliehali panike. Vallo informuje, že robia všetko pre to, aby každý, kto sa chce dať otestovať, testovanie dostane a robia preto úplne všetko.

„Víkendové testovanie v Bratislave pripravujeme a hoci mnohých dostalo do stresu, nie je dôvod na paniku. Každý sa na testovanie dostane a robíme maximum pre to, aby to bolo pohodlné a bez dlhého čakania.“ upokojuje primátor.

„V rámci dočasných miest pripravujeme tentokrát aj 55 vozidiel MHD v 23 lokalitách po meste s jedným odberným tímom na vozidlo. Robíme skutočne všetko pre to, aby testovanie bolo v našom meste bez dlhého čakania a bez zbytočného stresu. Snažíme sa, aby viaceré odberné miesta mali rezervačný systém a aby najmä počas víkendu mala verejnosť prehľad o čakacích dobách.“ píše ďalej v statuse.

https://magazin1.sk/category/zo-sveta/