Zo sveta

V Berlíne naliehajú na cestujúcich, aby nepoužívali dezodoranty, aby ostatní nosili rúška

Cestujúci v Berlíne sú vyzývaní miestnymi úradmi, aby sa vzdali hygieny podpazušia a tým prinútili spolucestujúcich vo verejnej doprave zakrývať si tváre rúškom.

BVG, ktorá dohliada na verejnú dopravu v hlavnom meste Nemecka, začala „vtipnú“ kampaň na preškoľovanie cestujúcich, ktorí si nezakrývajú svoje nosy rúškami, ktoré sú povinné v autobusoch, vlakoch a iných formách hromadnej prepravy po celej krajine.

„Nedávate nám na výber,“ oznámila BVG prostredníctvom odkazu zdieľaného na sociálnych sieťach.

„Pretože existuje toľko ľudí, ktorí si myslia, že si môžu nosiť masku pod nosom, teraz ťaháme za ďalšiu strunu. BVG vyzýva všetkých, aby prestali používať deodoranty. Stále chcete, aby bol váš nos odhalený? „

Je údajne známe, že BVG používa na propagáciu svojej agendy komediálny prístup.

„Áno, každý, kto strávil nejaký čas v Berlíne, vie, ako páchnuce vlaky a autobusy môžu byť v lete, najmä bez klimatizácie a kedy je na palube veľa ľudí,“ píše denník Local Germany.

„Je teda pravda, že pridanie nedostatku dezodorantu do zmesi by mohlo povzbudiť ľudí, aby si skutočne zakrývali nos.“

Berlínske úrady nedávno zaviedli sankcie pre kohokoľvek, kto odmieta nosiť masky tam, kde sú povinné, a to aj v obchodoch.

Pokuty začínajú na 50 eurách a môžu siahať až do výšky 500 eur za opakované priestupky.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *