V americkej TV: Biele deti si nezaslúžia nevinnosť a treba ich prevychovať, aby cítili vinu - MAGAZÍN 1
Zo sveta

V americkej TV: Biele deti si nezaslúžia nevinnosť a treba ich prevychovať, aby cítili vinu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Americká televízia CNN poskytla vysielací čas, proti-rasistickému aktivistovi, ktorý navrhoval, že bielym deťom by sa nemalo dovoliť, aby mali, nevinné detstva, ale treba ich prinútiť, aby cítili vinu za svoje, biele privilégium už od útleho veku.

Moderátorka CNN Poppy Harlow citovala list, ktorý jej poslali zo školy, s pokynmi pre bielych rodičov, ako učiť svoje deti o ich, bielom privilégiu ‘, a pýtala sa Tima Wise: “Kedy by to rodičia mali so svojimi deťmi robiť a ako?”

Wise odpovedal, že by to malo byť, od čo najmladšieho veku to bude možné, a že bielym deťom treba opakovane oznamovať, že majú prehnaná privilégiá, aby sa tak dostatočne indoktrinovaly.

“Myslím si, že pre bielych rodičov je dôležité, aby sa držali v línii nášho správneho myslenia, teda, že keď čiernym deťom v tejto krajine nie je dovolené prežiť nevinnosť a detstvo bez strachu, že ich zabije polícia alebo budú nejakým iným spôsobom odstrčení na okraj, tak si ani naše deti nezaslúžia nevinnosť,” vyhlásil Wise.

“Keď mohol byť zastrelený Tamir Rice, keď sa vo verejnom parku hral s hračkárskou puškou, čo je vec, ktorú biele deti po celej krajine robia každý deň, bez toho aby museli mať ten istý strach, že budú zastrelené, keď Tamir Rice mohol byť zabitý , tak sa musí bielym deťom prinajmenšom od toho istého veku hovoriť, že oni nemôžu byť nevinné, že my nemáme nárok na nevinnosť, “pokračoval Wise.

“Ak budeme schopní z toho urobiť prioritu svojho myslenia, tak potom snáď budeme môcť počúvať, čo nám čierni a hnedí hovoria každý deň a čo nám hovorili už niekoľko rokov,” dodal.

Wise sa tiež objavil v pondelok na CBS, kde tvrdil, že bieli Američania “boli vychovávaní k opovrhovaniu čiernym životom.”

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *