Už to začalo? Matovičovi vysypali pred úrad kopu hnoja a reťazami obmotali ministerstvá

Na premiéra Matoviča sa to valí z každej strany a takúto nenávisť vo verejnosti asi nemali ani predchádzajúci premiéri. Matoviča už musia voziť v opancierovanom aute. Na futbalových zápasoch na neho vulgárne vykrikujú fanúšikovia a najnovšie ho pred Úradom vlády čakalo smradľavé ráno.

Bývalý minister školstva Juraj Draxler vysypal pred Úrad vlády kopu hnoja „On ho na nás kydá každý deň, teraz sme mu to vrátili.“. Na ministerstva zavesili symbolicky reťaze a nad Dunaj vypustili klauna s Matovičovou fotografiou.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353