Už sa nechcela starať o psa bez nôh, tak ho vyhodila na ulici a ostal tam úplne sám

Zábery z Brazílie ukazujú video, kde žena zastane na ulici a z auta vyberá dvoch psov. Jeden z nich ze postihnutý a nemá nohu.

Po niekoľkých sekundách žena do auta vracia zdravého psa, no toho s postihnutím vytláča od seba preč, aby sa ho zbavila. Ten sa však stále raduje a myslí si, že to je len hra. Žena však psa odstrčí a nechá ho samého bezbranného na ulici.

O psíka sa nakoniec postaral miestny útulok a okamžite o jeho adopciu malo záujem viac ako 20 ľudí. Útulok však odpovedal, že bude veľmi dôkladne vyberať jeho novú rodinu.

Pomôž nám rozbehnúť Magazín 1! Veľmi nám pomôže, keď tento článok po jeho dočítaní dáš zdieľať na svojom profile a pošleš ho pár priateľom do správy! Tebe to zaberie pár sekúnd a nám pomôžeš dostať do povedomia náš portál. Ďakujeme ti a prajeme ti za to krásny deň! :)

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353