Už sa nechcela starať o psa bez nôh, tak ho vyhodila na ulici a ostal tam úplne sám - MAGAZÍN 1
Slovensko

Už sa nechcela starať o psa bez nôh, tak ho vyhodila na ulici a ostal tam úplne sám

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Zábery z Brazílie ukazujú video, kde žena zastane na ulici a z auta vyberá dvoch psov. Jeden z nich ze postihnutý a nemá nohu.

Po niekoľkých sekundách žena do auta vracia zdravého psa, no toho s postihnutím vytláča od seba preč, aby sa ho zbavila. Ten sa však stále raduje a myslí si, že to je len hra. Žena však psa odstrčí a nechá ho samého bezbranného na ulici.

O psíka sa nakoniec postaral miestny útulok a okamžite o jeho adopciu malo záujem viac ako 20 ľudí. Útulok však odpovedal, že bude veľmi dôkladne vyberať jeho novú rodinu.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *