Slovensko

Už sa hovorí o uzavretí celej krajiny. Toto je dátum, kedy je možný lockdown na Slovensku

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Situácia na Slovensku sa každým dňom zhoršuje a v hre je aj uzavretie celej krajiny, ako sme už zažili pred rokom. O lockdowne hovorí už aj minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský.

Podľa ministra je možný lockdown pred Vianocami, ak sa situácia na Slovensku bude naďalej zhoršovať. Dodal, že v rámci porovnania incidencie na 100-tisíc obyvateľov s inými krajinami je Slovensko stále veľmi vysoko. Za posledný mesiac zažívame vysoký nárast počtu denne hospitalizovaných pacientov, ako aj úmrtí.

Lengvarský preto obyvateľov vyzval, aby sa nechali zaočkovať proti ochoreniu COVID-19. „Okresy, ktoré budú mať mieru zaočkovanosti obyvateľstva 50 plus na úrovni 65 percent, tak môžu byť preradené do nižšej farby. Je veľmi veľa okresov, ktorým nechýba veľa do tejto hranice. To znamená, že niekoľko stoviek osôb chýba, aby čierna farba v danom okrese mohla byť vymenená za nižšie stupne,” vysvetlil minister.

4 Replies to “Už sa hovorí o uzavretí celej krajiny. Toto je dátum, kedy je možný lockdown na Slovensku

  1. Dajte sa ľudia dobrovolne eutanazovať kvapkou Satanovej krvi, len aby sa zmenila farba na odporúčacom nezákonnom kovid automate. Nedajte sa testovať, ani očkovať a falošná pandémia skončí. Covid nie je vírus, ale choroba, lebo vírus nebol nikdy a nikde izolovaný a purifikovaný, to znamená, že vôbec neexistuje. Chorobu spôsobuje biologická zbraň, ktorá obsahuje patogénne parazity a tie spôsobujú embólie v pľúcach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *