Spoločnosť

Už po nej idú! Za toto Líviu šikanuje riaditeľka jej školy: „Toto nesmieš nosiť do školy!“ (Video)

Totalitné praktiky sa dnes týkajú aj našich škôl. Riaditeľka školy si predvolala Líviu a tvrdila jej, že v škole nemôže nosiť veci Kulturblogu. Podľa riaditeľky má byť dôvodom to, že hodnoty Kulturblogu nie sú v súlade s akousi ideológiou školy.

8 Replies to “Už po nej idú! Za toto Líviu šikanuje riaditeľka jej školy: „Toto nesmieš nosiť do školy!“ (Video)

  1. Bravo Lívijka, si jednička. Super, že sa nenecháš zastrašiť a ani oblbnúť. Si super baba. Pani riaditeľka si myslela, že sa rozpráva s nejakým hlupáčikom. Naopak, ako hlupáčik skončila napokon sama. Držím ti palce a fandím ti.

  2. Myslela som si, že riaditelia/ky škôl by mali byť vzdelanejší ľudia. Čo by pani riaditeľka povedala na to, keby sa jej po škole prechádzal žiak (mužského pohlavia) v mini sukni, zmaľovaný ako „moravská truhla“ a nechal sa oslovovať ženským meno?????? On sa tak cíti, tak sa prispôsobíme a budeme sa tváriť že je to tretie pohlavie alebo ako????? POZOR NA DĹŽKU MINISUKNÍ, MÔŽE VÁM BYŤ VIDIEŤ TO VAŠE POHLAVIE.

  3. Osobně jsem se setkal s chudákem typu paní ředitelky. Ano jsou to chudáci a zaslouží si jen lítost. Žijí stejně jako v jiných totalitách ve stavu nekritického uctívání dogmat a v permanentním strachu ze zpochybňovačů těchto dogmat. Před očima mají vizi hranice, kde se upalují kacíři a děsí se, že by je s nimi mohl někdo spojovat. Servilita k režimu a dogmatu je spojena s jejich kariérou a životem a kacíře vnímají jako existenční hrozbu. Opravdu jsou k politování

  4. Je hanba, že v dnešnej dobe ešte dochádza k takýmto praktikám, pani riaditeľka sa ponížila, že viac sa už ani nedá. Veď žiak má viac inteligencie, ako ona.

  5. V prvom rade si pani riadieľka mala zavolať zákonného zástupcu študentky a prebrať to s nimi. Nie tlačiť na študentku a davať jej podpisovať nejaké papiere, hneď by som ju dala na súd, byť jej rodičmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *