Už máme tých motorkárov dosť! Policajt trhal značky z motoriek ako šialený! (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Už máme tých motorkárov dosť! Policajt trhal značky z motoriek ako šialený! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na sociálnej sieti sa objavilo video, kde motorkári boli zastavení policajnou hliadkou. Z videa nie je úplne jasné, čomu predchádzalo, ale podľa popisu mali motorkári predbiehať cez plnú čiaru, za čo ich policajti mali dať pokutu po 150€.

Motorkári tiež nemali lekárničky a policajti im prikázali, aby si odmontovali značky z motoriek. Keďže tak neurobili, lebo ich mali pripevnené napevno (jedna nalepená, druhá nanitovaná) začal im ich policajt trhať z motoriek. Jeho reakcia však pobúrila ľudí, ktorí kritizujú policajta za ničenie motorky. Lekárničky im po chvíli jeden z motorkárkov doniesol. Podľa svedkov bol policajt neustále agresívny a tvrdil, že už majú motorkárkov plné zuby.

“Aby tu neboli zas polemizácie, išli sme 3 motorky z pezinskej domov, hore sme sa iba najedli a išli preč, smerom dole išla kolóna a obehli sme ale 4 autá, ktoré sa aj uhýbali na stranu, rýchlosť sme neprekročili ani cez 70, zastavili nás všetkých troch že sme išli cez plnú a každý po 150 a vrešťali jak zmyslov zbavení že majú plné zuby motorkárov… potom kde máme lekárničky, nemali sme ju ani jeden a hneď že dole značky… a že ju mám nanitovanú a je nečitatelná, druhý ju mal nalepenú a tretí mal bielu kartu na maily iba ktorú nechceli akceptovať… jeden motorkár nám išiel kúpiť lekárničky, za dobu čo prišiel tam po nás vrieskali že mali byť značky dole keďže nemáme výbavu, počas trhania značky, chalan doniesol lekárničky a policajt potom prestal, a zobrali sa do auta, po oslovení čo to má znamenať a ako mám s tým pokračovať v jazde bola odpoveď “to je tvoj problém” … pán policajt mal navreté žili asi všade kde to išlo, celý červený a agresívny, my sme neboli útočný ani drzí aj sme súhlasili s pokutou, ale po slovách máme plné zuby motorkárov sa išli vybúriť” píše Šimon.