Už ich nikto nechce! Habera zakazuje Matovičovi, Krajčimu či Remišovej aby chodili na jeho koncerty - MAGAZÍN 1
Slovensko

Už ich nikto nechce! Habera zakazuje Matovičovi, Krajčimu či Remišovej aby chodili na jeho koncerty

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Spevák Pavol Habera sa pridáva k bratislavskej reštaurácie a odmieata na svojich koncertoch členov vlády. Do nemilosti reštaurácia sa dostali takmer všetci členovia vlády, na čele s bývalým ministrom zdravotníctva Marekom Krajčím. 

Majitelia reštaurácia tým chceli vyjadriť nespokojnosť, že od štátu nedostali adekvátnu pomoc v čase koronakrízy. 

„Naša iniciatíva nie je len o gastre. Aj pomoc pre umelcov je v takom stave, v akom je. Svetlo na konci tunela je v nedohľadne,“ poznamenal majiteľ reštaurácie Milan Halgaš. 

Zároveň vyzval aj ďalšie podniky, aby sa k tejto iniciative pridali. 

Na stranu Dunajského pivovaru sa rozhodol pridať aj spevák Pavol Habera, ktorý na svojej sociálnej sieti uverejnil príspevok.

 „Pripájam sa k iniciatíve reštaurácie Dunajský pivovar v Bratislave a pána Halgaša! Za mňa – NEŽELÁM si, aby ktorýkoľvek z TÝCHTO POLITIKOV navštívil niekedy v budúcnosti môj koncert! Nechcem hrať pre niekoho, kto v týchto ťažkých časoch nepomohol kultúre a ľuďom, ktorí v nej pracujú! A nielen nám! “ napísal Habera.

Príspevok uverejnil na svojom Instagram Pavol Habera 

Pripájam sa k iniciatíve reštauracie Dunajský pivovar v Bratislave a pana Halgaša ! Za mňa – NEŽELÁM si, aby ktorýkoľvek z TÝCHTO POLITIKOV navštívil niekedy v budúcnosti moj koncert !!!! Nechcem hrat pre niekoho, kto v týchto ťažkých časoch nepomohol kulture a ľuďom, ktorí v nej pracujú !!!! A nielen nám !!!! Mohol by som tu ešte hodinu vypisovať všetky dovody , ale to by aj tak nemalo žiaden význam. Tak už len jedno- nikto ma k tomuto príspevku nevyzval a nestratil som žiadne nervy . Je to len moje rozhodnutie a je mi jedno čo si o tom kto myslí !!!