Už aj z Kollára, ktorý zamestnáva najväčšieho slniečkara Safju, urobili fašistu - MAGAZÍN 1
Komentáre

Už aj z Kollára, ktorý zamestnáva najväčšieho slniečkara Safju, urobili fašistu

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Neoliberálna úderka na Slovensku urobila už aj z Borisa Kollára fašistu. A pri tom Kollár živý vo svojom Fun rádiu jedného z najväčších slniečkarov a liberálov na Slovensku Sajfu.

V pondelok sa v Bratislave chystá stretnutie politických strán z celej Európy, ktoré nenesú veľmi neoliberálne hodnoty, nepodporujú LGBTI komunity, uznávajú rodinu, kde je muž otec a mama žena a sú za zastavenie migrantov. Prísť má napríklad politička Marine Le Pen, ktorú v liberálnych kruhoch označajú za extrémistku, a ktorá ide tvrdo proti súčasnému prezidentovi Francúzska Macronovi. A darí sa jej v tom, kedže v prieskumoch vo voľbách do bruselského parlamentu sa nachádza na prvom mieste.

Samozrejme, že toto sa slniečkárom nepáči a stránka Naše Slovensko, ktorá ukradla názov ĽSNS, aby vyzeralo zaujímavo, pripravila akciu, kde chcú “privítať” tieto euroskeptické strany pod názvom Antifašizmus neprehlušíš.

Treba si uvedomiť, že stránky ako Naše Slovensko, ZOMRI, Mladí proti Fašizmu sú jedná a tá istá komunita ľudí, ktorá spolupracuje a ťahá za jeden koniec. A práve adminov ZOMRI, ktorí sa boja odhaliť svoje tváre, podporuje aj Kollárov zamestnanec Sajfa, ktorí ich víta vo svojich videách, ktoré natáčajú práve pre show Fun Rádia. Sajfa rád nosí aj ich oblečenie a jasne dáva najavo, za koho kope.

Ale nevadí to Borisovi? Prečo by sa niekto tváril, ako mu vadia slniečkarské neoliberálne zvrátené hodnoty a pozýval by na Slovensko takéto politické strany a zároveň by platil a živil najväčšieho slniečkara na Slovensku?

Na odpoveď musí prísť každý sám alebo by Boris Kollár, ako majiteľ rádia mal prestať podporovať to, proti čomu bojuje, alebo sa aspoň tvári, že bojuje.

Komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *