Politika

Usvedčený pokrytec! Matovič kedysi: “V Európe politici odstupovali za maličkosti, ktoré sa týkali plagiátorstva” (Video)

Igor Matovič je dnes kritizovaný ja jeho diplomovú prácu, ktorá je podla všetkého plagiátom. Premiér však odmieta sám odstúpiť. Jeho vystúpenia z minulosti však z neho robia obrovského pokrytca.

Kým Matovič nebol premiérom, odkazoval Andrejovi Dankovi, ktorého diplomová práca je tiež plagiátom, aby odstúpil a mal k tomu rôzne argumenty.

“Ľudia v Európe, politici za maličkosti odstupovali, ktoré sa týkali plagiátorstva.” povedal v minulosti Igor Matovič.

Dokonca Matovič už aj v pozícii predsedu vlády odkázal, že ak by bol Borisom Kollárom, ktorého diplomová práca je takisto plagiátom, odstúpil by z jeho pozície.

Pomôžte nám spolu poraziť neoliberalizmus!

Liberálna politika sa šíri celým svetom a ovláda všetky médiá hlavného prúdu. Šíriť informácie, ktoré nevyhovujú tomuto trendu je dnes veľmi ťažké, ale my sa snažíme zo všetkých síl! Potrebujeme však aj vašu pomoc! Vieme, že je ťažké v dnešnej nie ľahkej dobe od niekoho pýtať finančnú podporu, no ak sa nájde niekoľko tisíc ľudí, ktorí nás čítate a podporíte nás akoukoľvek sumou, dokážeme spoločne konkurovať ostatným médiám! Buďte našou podporou, vytvorme komunitu a spoločne informujme o tom, čo je dnes zakázané, len preto, že je to normálne! Ďakujeme vám! Kliknite sem a podporte nás.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *