USA: Protestujúci vyhnali políciu a obsadili mesto, teraz prichádza Trump - MAGAZÍN 1
Zo sveta

USA: Protestujúci vyhnali políciu a obsadili mesto, teraz prichádza Trump

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Prezident Trump žiada guvernéra Jay Inslee a starostu Seattlu, aby okamžite obnovili kontrolu nad šiestimi blokmi mestskej výmery a policajnou stanicou v meste, ktoré zabrali ozbrojení ľavicoví liberálni anarchisti a protestujúci.

“S radikálne ľavicovým guvernérom Jayom Insleem a starostkou Seattlu sa hrajú ponižujúcu hru ako mačka s myšou na úrovni, akú naša ohromná krajina ešte nikdy predtým nevidela,” napísal na sociálnej sieti Trump.

“Vezmite si svoje mesto HNEĎ späť. Ak to neurobíte, urobím to ja. Toto nie je hra. Tých hnusných anarchistov je nutné OKAMŽITE zastaviť. POSTUPUJTE RÝCHLO!” pokračoval Trump.

Tieto slová prezidenta USA prichádzajú po tom, čo si protestujúci zriadili vlastnú autonómnu zónu, ktorú nazývajú CHAZ. Opevňujú svoju časť v meste barikádami a ozbrojenými kontrolnými bodmi, pri čom vyhlásili, že do tejto zóny nemajú policajti vstup povolení.

Zóna v Seattli, ktorá zahŕňa aj bytové bloky a obchody rovnako ako východný areál Policajného útvaru Seattlu, z ktorého policajti utiekli v pondelok po hrozbách, že budovu dobijú a vypália. Preznačené označenie tohto areálu je teraz v znení “Ľudový útvar Seattlu”.

Mapa vytvorená protestujúcimi ukazuje, Autonómna zónu Capitol Hill ‘čiže CHAZ v Seattli, kde protestujúci budujú barikády a kontrolujú vstupy. Do CHAZ patria byty, podniky a opustený policajný areál.

Ozbrojení muži majú obsadené kontrolné body na vstupe do tejto zóny CHAZ. Polícia hovorí, že dostali sťažnosti, že protestujúci za vstup do zóny požadujú peniaze a vymáhajú z podnikov vnútri ‘peniaze za ochranu’.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *