Slovensko

Urobil si kampaň na tom, že vezme Počiatkovi vilu, dnes nevie odpovedať, kedy to bude

Igor Matovič si urobil obrovskú kampaň na tom, že letel do Francúzskej riviéry, kde stál pred údajnou Počiatkovou vilou. Na vilu nalepil papier „Majetok Slovenskej republiky“ a vo videu hovoril o tom, že takýmto zlodejom vezme nakradnutý majetok a vráti ho späť Slovákom.

„Takýmto ľuďom pôjdeme po krku a neujdú nám nikde na svete!“ hovoril pred voľbami Matovič vo videu, ktoré mu vyhralo voľby a do dnes si ho pozrelo cez 1.7 milióna ľudí.

Dnes však nevie povedať, kedy sa takéto vracanie „nakradnutého“ majetku uskutoční a na divácku otázku v relácii na Na Telo nepovedal, kedy to presne bude.

„Chcem sa opýtať, kedy mi nabehne na účet podiel z Počiatkovej vily, keď je to majetok SR?“ poslal divácku otázku do Markízy divák.

Matovič odpovedal, že určite peniaze neprídu divákovi na účet, ale na účet MH manažmentu, čo je bývalý Fond národného majetku Slovenskej republiky. Kedy to však bude, nedokázal odpovedať.

„My urobíme všetko pre to, aby sme dokázali zlodejom, ktorí nedokážu preukázať pôvod svojho majetku, dokázali ten majetok zobrať, ale kedy to bude, bolo by to nezodpovedné, aby som povedal presný dátum.“ odpovedal divákovi Matovič.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!