Úrady tvrdili, že je úspech integrácie. Potom migrant hodil dieťa pod vlak aj s matkou - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Úrady tvrdili, že je úspech integrácie. Potom migrant hodil dieťa pod vlak aj s matkou

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Muž eritrejského pôvodu s bydliskom vo Švajčiarsku, kde nelegálne prišiel v roku 2006 a v pondelok zavraždil malé dieťa v Nemecku, kedy ho aj s matkou sotil pod idúci vlak mal od úradov status úspešnej integrácie.

V súčasnosti je držiteľom povolenia na pobyt kategórie C, čo znamená, že je „dobre integrovaný“. Podľa nemeckého ministra vnútra Horst Seehofera bol dokonca niektorých publikáciách spomínaný ako príklad úspešnej integrácie. Seehofer opísal udalosť z Frankfurtu nad Mohanom, pre ktorú prerušil svoju dovolenku, ako „chladnokrvnú vraždu“ a „hrôzostrašný zločin“.

Liberálne média ale budú tvrdiť, že migranti sa môžu integrovať a ľudia sa nemusia ničoho báť. Čo si ale má myslieť matka mŕtveho syna, ktorého jej zavraždil afričan, ktorý od úradov dostal status úspešnej integrácie a po celých rokoch sa rozhodol vraždiť?

Sme veľmi radi, že čítate Magazín 1! Budeme veľmi vďační, ak nás podporíte zdieľaním tohto článku. ĎAKUJEME

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *