Úradník nazval Matoviča nulou a smeje sa mu, nech ho len skúsi vyhodiť: Ponižuješ krajinu pred celým svetom! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Úradník nazval Matoviča nulou a smeje sa mu, nech ho len skúsi vyhodiť: Ponižuješ krajinu pred celým svetom!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Úradník ministerstva financií Radoslav Baťo, ktorému teraz šéfuje Igor Matovič sa opäť pustil do teraz , už svojho šéfa a bývalého premiéra. Pred pár týždňami zverejnil číslo na Igora Matoviča a dnes ho nazval nulou.

Úradník Baťo má manželku, ktorá šéfuje ŠÚKL-u, ktorý preveroval vakcínu Sputnik V a Rusi sa cítia mimoriadne poškodení tým, Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠUKL) zveril posúdenie vakcíny neregistrovanému laboratóriu, ktorého výsledky narušili reputáciu vakcíny po celom svete.

Baťo teraz zverejnil údajnú výhražnú správu od anonymného autora, kde sa vyhrážajú šéfke ŠUKLu, že ju zabijú aj s jej dieťaťom. Baťo sa nebojí ani svojho nového šéfa Matoviča a tvrdí, že nový minister financií ponižuje a šikanuje vlastnú krajinu pred celým svetom. Napokon dodal, že ak ho chce vyhodiť z práce, nech to len skúsi a že je NULA.

Nakoniec sme príspevok odvážneho úradníka Baťa na jeho profile po chvíli nenašli.