Slovensko

Unikli informácie: Lockdown začína zajtra. Bude núdzový stav aj zákaz vychádzania pre všetkých

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Portál hnonline.sk prichádza so zistením, že lockdown začína už od zajtra 25.novembra 2021 a bude trvať dva týždne pre všetkých. Vyplýva to zo stanoviska koaličnej strany Za ľudí, ktoré poslala médiám. V ňom strana tvrdí, že očkovaní nebudú zvýhodnení a kvôli tomu za sprísnené opatrenia nehlasovala. 

„Keďže v prijatých opatreniach nie je absolútne žiadna motivácia pre ľudí, aby sa dali očkovať, na vláde som hlasovala proti takýmto opatreniam,“ cituje stanovisko predsedníčku strany Veroniku Remišovú.

Podľa informácií HN majú platiť nasledovné opatrenia:

  • dvojtýždňový lockdown so začiatkom od 25. novembra 2021
  • vláda prijala zavedenie núdzového stavu, ktorý umožňuje zákaz vychádzania
  • školy sa plošne zatvárať nebudú, zostane to na rozhodnutí regionálnych hygienikov
  • zostať otvorené budú môcť esenciálne prevádzky

2 Replies to “Unikli informácie: Lockdown začína zajtra. Bude núdzový stav aj zákaz vychádzania pre všetkých

  1. Môžem sa na váš lockdown z výšky vykadiť. Von pôjdem s deťmi tak či tak, do prírody tiež. A aj na protivládny protest prídem.
    A budem to citlivo vnímať ten váš lockdown!

    1. Ano suhlasim ze vlada mala zakrocit omnoho skor abisa celoplosne tesovanie aj malo ucinok ale napriek tomu mam obavi citoma aj viznam sa ist ockovat ked ludia maju stoho velke obavi dobre chapem ze maju stoho strach ale akomi mozte zarucit ci sa tato pandemicka situacia raz anavzdi ukonci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *