Unikla nahrávka babičky, ktorá vraj dobre pozná Matoviča: Vždy bol zákerný a zlý, kopal do mačiek a v lavici mal - MAGAZÍN 1
Slovensko

Unikla nahrávka babičky, ktorá vraj dobre pozná Matoviča: Vždy bol zákerný a zlý, kopal do mačiek a v lavici mal

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Na internete sa objavila nahrávka, kde staršia žena tvrdí, že pozná Matoviča a hovorí o ňom, že to bol zlý človek. Údajne ho pozná dlhé roky a aj jeho celú rodinu. Žena tvrdí, že Matovič chodil s jej synom na priemyslovku. Matovič však chodil na Gymnázium Jána Hollého v Trnave a tak celá nahrávka stráca dôveryhodnosť.

Ako pani hovorí, Matovič chodil s jej synom do školy „na priemyslovku“. Podľa jej slov mal Matovič v škole pod lavicou samé nemecké znaky, hákové kríže. Vraj, že keď išla po ceste mačka, kopal do nej a zlý bol ako korela. Jeho babka robila na svadbách a keď tam varila kradla a nosila to svojim deťom a vnúčatám, aj keď neboli ako rodina chudobný. 

Podľa pani bol Matovič zlý človek, ktorý taký aj zostal. „Ja mám, druhý nech pokapú,“ uviedla v audio nahrávke o charaktere Matoviča. Hovorí, že mu vynadala aj za to, čo povedal na adresu Fica, že ho rozthá v zuboch. Údajne bol veľmi zákerný človek, ktorý zničil republiku. Taktiež ju prekvapil aj Richard Sulík, ktorý je podľa jej slov sprostý človek. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *