Umrel známy slovenský právnik (†44) po tom, čo propagoval a ďakoval za očkovanie. Súvis opäť nie je známy! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Umrel známy slovenský právnik (†44) po tom, čo propagoval a ďakoval za očkovanie. Súvis opäť nie je známy!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Pred pár dňami umrel na Slovensku známy právnik Roman Jurík vo veku 44 rokov, ktorý sa ešte 18.apríla nechal zaočkovať vakcínou od AstraZeneca a očkovanie na svojom profile propagoval a poďakoval sa všetkým, ktorí sa na tom podieľali. Nie je informácia o tom, že by jeho úmrtie súviselo s vakcínou.

“So zármutkom oznamujeme, že dňa 30. mája 2021 nás navždy opustil JUDr. Roman Jurík PhD.” uvádza Spotrebiteľské centrum na sociálnej sieti.

V statuse právnik napísal: „Dnes som dostal prvú dávku vakcíny od AstraZeneca. Chcel by som poďakovať tým, ktorí zorganizovali očkovanie vo VKOC Nitra na Slančíkovej 6. Všetko fungovalo skvele. Neviem presne, kto všetko sa na tom podieľal, ale určite zamestnanci Nitrianskeho samosprávneho kraja, zdravotníci z Nemocnice Agel Komárno, príslušníci Ozbrojených síl SR a iste mnohí ďalší. Za skvelú prácu patrí veľké ĎAKUJEM!”

V ten istý deň tento známy právnik zverejnil poster MZ SR, že očkovanie netreba odkladať, lebo šanca ochorieť na „vzácny typ krvnej zrazeniny po očkovaní AstraZeneca vakcínou je 0,00065%“. Tento status je aj jeho posledný.