Uhríka chcú potrestať, lebo sa mu nepáči, že v EÚ nosia muži šaty a podpätky! - MAGAZÍN 1
Slovensko Zo sveta

Uhríka chcú potrestať, lebo sa mu nepáči, že v EÚ nosia muži šaty a podpätky!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Uhrík sa pred časom vyjadril o poslankyni európskeho parlamentu, ktorá je v skutočnosti fyzicky chlap, ktorý sa prezlieka za ženu.

Za tento status o transsexuálnom mužovi hrozí Uhríkovi disciplinárne konanie! A dokonca ide proti nemu aj slovenská europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová

Milan Uhrík z ĽSNS napísal tento status, za ktorý ho chcú potrestať:

“Nech sa páči, predstavujem „poslankyňu“ Európskeho parlamentu Petru De Sutter. Je to 56-ročný belgický chlap, transvestita, ktorý chodí po Európskom parlamente na štekloch, v sukni a silónkach. Proste normálna vec, akoby sa v hlave vôbec nechumelilo. A teraz si predstavte, že toto čudo rozhoduje aj o budúcnosti Slovenska, európskych rodín, európskej civilizácie a kultúry. Naozaj úžasne „pokrokové“, nemyslíte? Ale on je akože ten normálny a Uhrík je ten, kto je označovaný za „extrémistu””

Lucia Ďuriš Nicholsonová (SaS) upozornila, že spolu s inými poslancami zvažuje podať oznámenie šéfovi EP Davidovi Sassolimu, aby začal konať prostredníctvom disciplinárneho výboru. S De Sutterovou sa stretáva vo Výbore pre zamestnanosť (EMPL). 

Uhrík sa ku kauze vyjadril: “Chcú ma stíhať za to, že som napísal pravdu?! To sa už naozaj budeme všetci tváriť, že sme slepí ako v tej rozprávke Cisárove nové šaty? Tam sa všetci podliezali vládcovi a chválili ho, aké má krásne nové neviditeľné šaty… To sa okrem mňa nenájde nikto, kto by nahlas povedal, že ten cisár je predsa nahý a že prezlečený transsexuál predsa nie je skutočná žena?!”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *