Uhrík zase rozdával zo svojho platu! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Uhrík zase rozdával zo svojho platu!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Uhrík sľúbil, že z platu europoslanca bude prispievať polovicou pre ľudí v núdzi a tento sľub dodržiava pravidelne.

Tentokrát prispel sumou 3000€ pre malého Janka, ktorý má od narodenia krutý život. Okrem všemožných problémov nemôže ani chodiť. Operácia na Slovensku mu stav len zhoršila a tak museli chlapčeka prevziať doktori vo Viedni. Výdavky pre obyčajnú rodinu sú obrovské a peniaze tak musia žiadať od dobrých ľudí.

“Je to hrozný pocit pozerať sa na nevinné malé dieťa, ktoré sa musí trápiť len kvôli neochote poisťovní preplácať operácie, ktoré by ho postavili na nohy. Načo si do kelu strhávajú zdravotné poisťovne 14 % odvody z každej výplaty (t.j. zhruba 3 dni vašej práce za každý mesiac), keď sa vám potom v najhoršom obrátia chrbtom?! Každý normálny rodič by dal za zdravie svojho dieťaťa všetko, ale niekedy ani celá rodina na to nestačí. Preto si musíme pomáhať navzájom.” napísal Milan Uhrík.

Podporte aj vy aspoň pár eurami zbierku na operáciu malého Janíka. Kliknite sem: https://www.ludialudom.sk/vyzvy/6513

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *