Slovensko

Uhrík vyzýva na podporu generálneho štrajku Pellegriniho. Na Kotlebu, ktorý s tým prišiel skôr si nespomenul

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Kým v minulosti nevedel Milan Uhrík prísť na meno šéfa Smeru a vtedajšej vlády, ktorá stranu ĽSNS označovala ako fašistickú, dnes mu nevadí vyzývať Pellegriniho a Fica na vyhlásenie generálneho štrajku. Čo však treba dodať, na Kotlebu si ani nespomenul.

A pri tom to bol Marian Kotleba, ktorý ešte v piatok vyzýval na generálny štrajk, kvôli opatreniam a nariadeniam vlády

„Keď sa nám dnes vláda vyhráža, že od pondelka ľudí nepustí bez testu neočkovaných do práce, tak do tej práce netreba nastúpiť. Od pondelka by mal začať generálny štrajk. Od pondelka by ši všetci ľudia mali povedať „Keď nás chcú z práve vyhadzovať, tak do tej práce ani nepôjdeme“ a po týždni vás vláda začne prosiť“ vyhlásil Marian Kotleba vo videu ešte v piatok.

Milan Uhrík nahral o dva dni neskôr video, v ktorom vyzýva na generálny štrajk, ktorý by mali podľa neho iniciovať ľudia a nie politici, ale od tých potrebujú ľudia cítiť podporu „Páni politici z opozície. Pán Pellegrini, Pán Fico poďme do toho!“ vyhlásil Uhrík úctivo. Zaujímavé je, ako dokázal po necelom roku zabudnúť na dlhé roky v strane, ktorá ho dostala do Europarlamentu.

2 Replies to “Uhrík vyzýva na podporu generálneho štrajku Pellegriniho. Na Kotlebu, ktorý s tým prišiel skôr si nespomenul

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *