Uhrík vracia Kramárovi, ktorý podla neho nechce vidieť problémy a chce sa len zabávať a hrať - MAGAZÍN 1
Slovensko

Uhrík vracia Kramárovi, ktorý podla neho nechce vidieť problémy a chce sa len zabávať a hrať

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Herec Maroš Kramár sa dnes vyjadril, že Kotlebovci len strašia migrantmi a on sa žiadnych nikdy nebál a ani nebude báť.

Na odpoveď nemusel dlho čakať a podpredseda ĽSNS Milan Uhrík mu okamžite vrátil požičané.

“Maroš Kramár sa neudržal a pred novinármi začal fušovať aj do politiky. Jeho myšlienkový výlev by nestál za komentár, keby to nebola šlabikárová ukážka zmýšľania tzv. slniečkarov. Kramár pre médiá povedal zhruba toto (parafrázované):

„Nemám rád ľudí, ktorí poukazujú na problémy. Vonku je slniečko, ja sa chcem hrať a zabávať sa. Nechcem vidieť problémy a hrozby, ktorýmsvet čelí, pretože narúšajú moje detské predstavy o svete. Pred problémami si predsa stačí zavrieť oči a hneď zmiznú. Všetci, čo si myslíte niečo iné ste odporní kotlebovci a neonacisti, ktorým ide len o násilie a vojnu.“” odpovedal europoslanec Milan Uhrík.

Uhrík si myslí, že Kramár žije v akejsi bubline: “Tvrdenia pána Kramára ukazujú, v akej veľkej bubline títo ľudia žijú. Čo na tom, že nič z toho, čo o nás verejne tvrdí pán Kramár nie je pravda. Hlavne, že on si myslí, že to tak je. Dúfam, že pán Kramár sa len úprimne mýli a že to, čo o nás do médií rozpráva nie je súčasťou jeho hereckého honoráru.” dodal Uhrík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *