Politika

Uhrík vracia Kramárovi, ktorý podla neho nechce vidieť problémy a chce sa len zabávať a hrať

Herec Maroš Kramár sa dnes vyjadril, že Kotlebovci len strašia migrantmi a on sa žiadnych nikdy nebál a ani nebude báť.

Na odpoveď nemusel dlho čakať a podpredseda ĽSNS Milan Uhrík mu okamžite vrátil požičané.

„Maroš Kramár sa neudržal a pred novinármi začal fušovať aj do politiky. Jeho myšlienkový výlev by nestál za komentár, keby to nebola šlabikárová ukážka zmýšľania tzv. slniečkarov. Kramár pre médiá povedal zhruba toto (parafrázované):

„Nemám rád ľudí, ktorí poukazujú na problémy. Vonku je slniečko, ja sa chcem hrať a zabávať sa. Nechcem vidieť problémy a hrozby, ktorýmsvet čelí, pretože narúšajú moje detské predstavy o svete. Pred problémami si predsa stačí zavrieť oči a hneď zmiznú. Všetci, čo si myslíte niečo iné ste odporní kotlebovci a neonacisti, ktorým ide len o násilie a vojnu.““ odpovedal europoslanec Milan Uhrík.

Uhrík si myslí, že Kramár žije v akejsi bubline: „Tvrdenia pána Kramára ukazujú, v akej veľkej bubline títo ľudia žijú. Čo na tom, že nič z toho, čo o nás verejne tvrdí pán Kramár nie je pravda. Hlavne, že on si myslí, že to tak je. Dúfam, že pán Kramár sa len úprimne mýli a že to, čo o nás do médií rozpráva nie je súčasťou jeho hereckého honoráru.“ dodal Uhrík.

2 Replies to “Uhrík vracia Kramárovi, ktorý podla neho nechce vidieť problémy a chce sa len zabávať a hrať

  1. Maroš, si naivný hlupáčik, ktorý za pár EUR kváka to, čomu sám neverí.
    Pýtaj si aspoň vačší honorár, aspoň budeš môcť viac platit na deti po rozvode anebudeš v Natašiných očiach ako trúba. Keď rozprávam niečo, čomu sám neverím, nechám si za to riadne zaplatiť. Taká je zásada. Pozri na Riša. Ten je už za vodou. Za jednokvákanie zoberie desať litrov a tebe dajú tri.

    1. Kramár,už len to jeho priezvisko,pre znalych slovenčiny… gašpar a šašo,komediant ktorého názor je menej než nula.chudak.je mi ho ľúto,aj všetkých tých šašov čo za pár korún aj fľašu do riti a vlastnú mater zabijú.ani oplut by som ho nemohla,lebo škoda mojich drahých slín.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *