Politika Zo sveta

Uhrík v EÚ čelil hysterickej slniečkarke, ktorá podporuje zvrátenosti

Slovenská republika odmietla instanbulský dohovor, ktorý sa tvári ako dokument, ktorý má chrániť ženy a zabrániť násilu páchanom na ženách. V skutočnosti je to len pokrievka, pod ktorou sa skrývajú rôzne LGBTI zákony. Je tam napriklad aj to, že ak sa muž cíti ako žena, musí ho tak spoločnosť prijať a akceptovať.

V Európskom parlamente sa strhla ostrá diskusia, kde talianská neoliberálna politička priam hystericky vyzývala krajiny, aby tento dohovor okamžite prijali. Milan Uhrík a jeho odpoveď na seba nenechali dlho čakať.

„Nehoráznosť! Bruselskí liberáli chcú Slovensku nanútiť pro-genderový Istanbulský dohovor, a to napriek tomu, že sme ho v NR SR zamietli ústavnou väčšinou! Feministky z toho doslova besnia a eurokomisári sa už vyhrážajú, že Slovensko nechajú v EÚ natvrdo prehlasovať. Veď si len pozrite video… Problém Istanbulského dohovoru nie je v tom, že sa snaží bojovať proti násiliu na ženách (všetky formy násilia uvedené v dohovore sú na Slovensku už pradávno trestnými činmi). Problém tohto dohovoru je v tom, že žena v ňom nie je definovaná biologicky, ale genderovo – ako „spoločensky vytvorená rola“. Čiže za ženy by museli byť oficiálne považovaní už aj transvestiti. To nikdy nedovolíme.“ napísal Uhrík.

8 Replies to “Uhrík v EÚ čelil hysterickej slniečkarke, ktorá podporuje zvrátenosti

 1. Pri tom dohovore sa zamerajte najmä na pasáž o prevencií a spol. kde v podstate štáty sa zaväzujú financovať mimovládky. Z diskusie na HS:

  TOTO JE TO O ČO IDE, PENIAZE PRE NEZISKOVKY tak ako robia teraz gender školenia a pod, ako Čaputová celý svoj život „pomáhala“:

  Uznesenie vyzýva členské štáty, aby zabezpečili riadne vykonávanie a uplatňovanie dohovoru a pridelili primerané finančné a ľudské zdroje na prevenciu a boj proti rodovo motivovanému násiliu. Obzvlášť dôležitá je dôkladná odborná príprava osôb, ktoré sa zaoberajú problematikou násilia na ženách, napríklad sudcov, lekárov či policajtov, dodáva schválený text.

  Parlament tiež opätovne potvrdil svoje kladné stanovisko k vyčleneniu sumy 193,6 milióna eur, ktorá by sa v rokoch 2021-2027 mala v rámci programu Práva a hodnoty využiť na opatrenia zamerané na prevenciu a boj proti všetkým formám rodovo motivovaného násilia.

  To nie je pre policajtov, štátnu správu vrámci ich povinností, to sú všetko pre NEZISKOVKY ako AI, TI, ľudské práva, gay a pod. kt. budú za to robiť publikácie, školenia a všetky ostatné zbytočnosti. Tam ide o stovky mil. Eur každý rok!

  Priamo z EÚ a povinne každý štát z daní občanov presun do neziskoviek!

  Neide o týrané ženy, ide o ženy a iné pohlavia z neziskoviek, na ich trvalé zabezpečenie až do smrti, deti ich detí, kedže to je nekonečný program! Každý rok niekoľko mil. Eur aj z rozpočtu SR na boj proti násiliu na ženách, všetko do Soros neziskoviek, aby on už platiť nemusel. Doteraz to mohol a môže financovať, ale prečo, keď donúti nás, platiť jeho agentov pravidelne každý rok? Veď nech pomáhajú ženám, prečo k tomu tie bojovníčky a pomáhačky potrebujú rýchle prijatie nejakého dokumentu, prečo nevedia pomáhať bez neho? Preto, že chýba najdôležitejšia časť, POVINNOSŤ ich donekonečna financovať z NAŠICH daní! Popritom budú vykonávať iné politické úlohy.

 2. teraz to napíšem sprosto, lebo inak mi to nedá . … Nikdy to nerobím, ale mám taký pocit, že slečna, pani ? europoslankyňa má asi vo svojej v*gine chilli papričky, pretože inak si to neviem vysvetliť . … Títo fanatickí, zvrátení neoliberáli by poslali aj svojich rodičov do koncentračných táborov, len aby si u „niekoho“ šplhli a naplnili tak zvrátenú ideológiu. Je to niečo odporné !

 3. Výborne pán poslanec Uhrík. Dopre, že ste tam. Preč z EU, pokiaľ nie je neskoro. Tá slniečkársko-neoliberálna banda sa úplne zbláznila .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *