Politika

Uhrík ukázal svoj charakter! Vzdal sa jedného z mandátov, aby nesedel na dvoch stoličkách

Čerstvý europoslanec Milan Uhrík z ĽSNS ukázal charakter. V posledných župných voľbách sa mu podarilo dostať do nitrianskeho krajského zastupiteľstva, kde obsadil poslanecký mandát. Ten si však neužil dlho a sám sa ho po zvolení do Európskeho parlamentu vzdal.

Ukázal tak charakter, ktorý v slovenskej politike nevidieť často.

„Vážení priatelia, po dôkladnej úvahe som sa rozhodol, že sa po zvolení za europoslanca vzdám mandátu poslanca Nitrianskeho samosprávneho kraja. Napriek tomu, že podľa zákona by som mohol vykonávať obidve funkcie súčasne, nepovažujem za správne sedieť na dvoch stoličkách, pretože viem, že by som svoju prácu nestíhal vykonávať zodpovedne. Priznám sa, že toto rozhodnutie sa mi neprijímalo ľahko. Ale ak chceme nášmu krásnemu Slovensku pomôcť, tak musíme robiť veci naplno, nestačí len polovičato. Osobné túžby a pohnútky musia ísť bokom. Moje rozhodnutie však neznamená žiadnu rozlúčku. Aj keď môžem, nebudem sa sťahovať do Bruselu, ani do Štrasburgu. Milujem Slovensko a naďalej tu budem pracovať a tráviť tak veľa času, ako sa len dá.“ napísal Uhrík.

2 Replies to “Uhrík ukázal svoj charakter! Vzdal sa jedného z mandátov, aby nesedel na dvoch stoličkách

  1. Co to trepete? Aky charakter? A kde mal ten charakter, ked bol riaditelom sekcie v BBSK a pritom sedel este na dalsej stolicke v NR SR? A nielen on, ale aj Kotleba, Slosar a dalsi. A to ani nehovorim o ich pokrytectve, ked za sedenie na viacerych stolickach kritizovali pred volbami v roku 2016 inych, ale sami neskor na viacerych stolickach sedeli, pokrytci!!!

    1. na rozdiel od štandardných politikov, Uhrík a Kotlebovci by si zaslúžili každý jeden aj 10 kresiel, pretože všade tam kde sú, tak obhajujú moje záujmy a ani raz ma nesklamali… preto mi je ľúto, že sa vzdal kresla v nitrianskom VUC, mohol ho blokovať, aby sa tam miesto neho nedostal idiotský zlodejský SMERák

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *