Uhrík sa vybral v Londýne do moslimských štvrtí a prináša zaujímavú reportáž

“V Británii žije až 100-tisíc Slovákov. Ako prví politici sme sa vybrali navštíviť ich priamo do Londýna. Zažili sme snáď všetko…”, približuje europoslanec Milan Uhrík. 

Na sociálnej sieti Facebook sprostredkoval svojim fanúšikom zážitky z návštevy v Londýne. So svojimi kolegami, poslancom Martinom Beluským, Ľubom Huďom a Lukášom Kopáčom prijali pozvanie slovákov žijúcich v Londýne a prišli priamo za nimi diskutovať o problémoch, ktoré ich trápia. Uhrík píše, že počas návštevy Londýna zažili množstvo kultivovaných diskusií so šikovnými Slovákmi ale aj protest agresívnych asociálov a liberálov, ktorých musela krotiť zásahová jednotka britskej polície.

Tí sa začali mobilizovať hneď ako sa dozvedeli o návšteve poslancov a snažili sa im všemocne prekaziť stretnutia a diskusie s ľuďmi. Napriek tomu, že médiá na Slovensku informovali o tejto akcii ako o zrušenej, z videového záznamu je evidentné, že diskusie nielenže prebehli ale delegácia stihla navštíviť aj takzvané Londýnske getá, ktoré podľa médií neexistujú a priblížiť život v nich. Uhrík tvrdí, že v týchto mestských častiach je znásilňovanie a vraždenie už na dennom poriadku. Pozrite si celú reportáž z Londýna a posúďte sami.

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *