Politika Zo sveta

Uhrík sa v Európskom parlamente rovno pustil do agresívnej politiky USA a servítku pred ústa si rozhodne nedával

Europoslanec Milan Uhrík sa vo svojom prvom vystúpení rovno pustil do Spojených štátov amerických a servítku pred ústa si rozhodne nedával.

„Venezuela je po Iraku, Líbyi a Iráne ďalšou krajinou, ktorú sa americká armáda a tajné služby pokúšajú rozvrátiť a ovládnuť kvôli jej ropnému bohatstvu. Povedal som to bez cenzúry aj v Európskom parlamente, aj keď niektorých tam skoro vyvrátilo zo stoličky 🙂 Liberáli na západe totiž nie sú zvyknutí na úprimnosť a iné názory. Ale stojím si za svojím – Európa už musí prestať drukovať agresívnej a zločineckej zahraničnej politike USA, ktoré rozdúchavajú konflikty po celom svete.“ napísal Milan Uhrík k jeho vystúpeniu v Európskom parlamente.

3 Replies to “Uhrík sa v Európskom parlamente rovno pustil do agresívnej politiky USA a servítku pred ústa si rozhodne nedával

  1. Super pán poslanec EP, konečne niekto povedal nahlas to, čo už okrem neoliberálnov a slniečkarov vie každý, že politika USA vedie svet do záhuby. Ďakujem Pán Milan Uhrík. Začínam opäť veriť ĽSNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *