Politika

Uhrík sa pustil do Trubana: „Naše mítingy zapĺňajú domáci, vy svojich zvážate!“

Milan Uhrík sa vo svojom facebookovom statuse pustil do predsedu Progresívneho Slovenska Michala Trubana, ktorú svoju kampaň stavia na protestoch proti ĽSNS. Progresívci chodia na mítingy ĽSNS a hlasnými pokrikmi a vulgárnymi hláškami sa snažia zneprijémňovať zhromaždenia kotlebovcov.

„Milí liberáli, medzi našimi mítingami a vašimi protestmi je jeden podstatný rozdiel ☝️ Námestia na našich mítingoch zapĺňajú domáci ľudia. Vy musíte svojich protestujúcich zvážať z celého Slovenska. Vidíme, že všade protestujú proti nám tie isté tváre, máte tie isté transparenty, autá s bratislavskými značkami… Zaplavili ste ulice hákovými krížmi ako v nejakom 1938, kydáte a špiníte na nás vo všetkým masmédiách, a to naozaj každý boží deň. Pamätám si váš protest v Starej Turej. Bolo vás tam možno pár desiatok. Po skončení nám miestni ľudia hovorili, že drvivú väčšinu z vašich protestujúcich občanov videli v Starej Turej prvý, a zrejme aj poslednýkrát v živote.

P.S.: A na margo Trubanovej facebookovej radosti z toho, že nevoličov ĽS Naše Slovensko je viac ako voličov. Pán Truban, vitajte v triezvom svete 💊💉 Taká je politika, taká je demokracia, t.j. vláda najväčších menšín. Každá strana má predsa viac nevoličov ako voličov. Preferencie Vášho PS (bez SPOLU) sú možno na úrovni 4 %. To znamená, že cca 96 % ľudí vás voliť nechce! Naozaj, nemáte sa s čím chváliť…“ napísal Uhrík.

5 Replies to “Uhrík sa pustil do Trubana: „Naše mítingy zapĺňajú domáci, vy svojich zvážate!“

 1. Myslím, že polícia a poriadková služba si v Košiciach na mítingu ĽSNS perfektne plnila svoje povinnosti. Dobre oddelila vykrikujúci dav s hákovými krížmi a vulgárnymi a urážajúcimi heslami na transparentoch od zúčastnených pokojných sympatizantov a podporovateľov politickej strany. Rečniť v tom hluku si vyžadovalo podať riadny výkon ale podarilo sa a rečníci boli odmenení potleskom.

  Aj keď dav plný nenávisti skandujúci z plných pľúc slovo fašisti budil strach, osobne mám strach z ľudí, ktorí takéto davy štvú a manipulujú.

 2. Uverejním príspevok ktorý som uverejnil na facebook(ovej) stránke Magazín 1 a ktorý mi facebook odstránil s tým, že porušuje pravidlá facebook(ovej) komunity o nenávistných prejavoch.

  „nie . … Sami „cigáni“ si vyrobili transparenty 😂 A len náhodou boli všetky rovnaké 😂😂😂 ( prvý krát mi ho vymazali a druhý krát som použil pomenovanie rómovia a aj ten mi bol odstránený a bol som zablokovaný na 24 hod. / k druhému príspevku som pridal aj otázku ktorá je nižšie )

  Otázka pre facebook(ových) cenzorov, ktorí mi odstránili môj príspevok a poslali mi upozornenie, že porušujem pravidlá facebook(ovej) komunity ☺

  Čo je na tom nenávistné a porušujúce pravidlá ? Potláčam rasu, etnický pôvod, národnosť, kastu, náboženskú príslušnosť, sexuálnu orientáciu, pohlavie, alebo rodovú identitu ? Čo z toho môj príspevok porušuje ? ? ?

  P.s. Pomenovanie cigán je staré a zaužívané v mnohých krajinách sveta. Naprieč klasickou hudbou, folklórom, literárnymi dielami až po fakt že u nás si ani samotní cigáni nehovoria inak ako „cigáni“. Pojem „róm“ je len politická korektúra ktorá sa nikdy neuplatnila. Ako inak vysvetlíte, že ani v angličtine sa nepoužíva pomenovanie „romale“ ale „gypsy, gipsy“ ( v doslovnom preklade cigán ).“

 3. I think this is among the most significant info for me. And i’m glad reading your article. But should remark on some general things, The web site style is great, the articles is really nice : D. Good job, cheers|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *