Uhrík sa pustil do Trubana: "Naše mítingy zapĺňajú domáci, vy svojich zvážate!" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Uhrík sa pustil do Trubana: “Naše mítingy zapĺňajú domáci, vy svojich zvážate!”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Uhrík sa vo svojom facebookovom statuse pustil do predsedu Progresívneho Slovenska Michala Trubana, ktorú svoju kampaň stavia na protestoch proti ĽSNS. Progresívci chodia na mítingy ĽSNS a hlasnými pokrikmi a vulgárnymi hláškami sa snažia zneprijémňovať zhromaždenia kotlebovcov.

“Milí liberáli, medzi našimi mítingami a vašimi protestmi je jeden podstatný rozdiel ☝️ Námestia na našich mítingoch zapĺňajú domáci ľudia. Vy musíte svojich protestujúcich zvážať z celého Slovenska. Vidíme, že všade protestujú proti nám tie isté tváre, máte tie isté transparenty, autá s bratislavskými značkami… Zaplavili ste ulice hákovými krížmi ako v nejakom 1938, kydáte a špiníte na nás vo všetkým masmédiách, a to naozaj každý boží deň. Pamätám si váš protest v Starej Turej. Bolo vás tam možno pár desiatok. Po skončení nám miestni ľudia hovorili, že drvivú väčšinu z vašich protestujúcich občanov videli v Starej Turej prvý, a zrejme aj poslednýkrát v živote.

P.S.: A na margo Trubanovej facebookovej radosti z toho, že nevoličov ĽS Naše Slovensko je viac ako voličov. Pán Truban, vitajte v triezvom svete 💊💉 Taká je politika, taká je demokracia, t.j. vláda najväčších menšín. Každá strana má predsa viac nevoličov ako voličov. Preferencie Vášho PS (bez SPOLU) sú možno na úrovni 4 %. To znamená, že cca 96 % ľudí vás voliť nechce! Naozaj, nemáte sa s čím chváliť…” napísal Uhrík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *