Slovensko

Uhrík sa pustil do Trubana: „Naše mítingy zapĺňajú domáci, vy svojich zvážate!“

Milan Uhrík sa vo svojom facebookovom statuse pustil do predsedu Progresívneho Slovenska Michala Trubana, ktorú svoju kampaň stavia na protestoch proti ĽSNS. Progresívci chodia na mítingy ĽSNS a hlasnými pokrikmi a vulgárnymi hláškami sa snažia zneprijémňovať zhromaždenia kotlebovcov.

„Milí liberáli, medzi našimi mítingami a vašimi protestmi je jeden podstatný rozdiel ☝️ Námestia na našich mítingoch zapĺňajú domáci ľudia. Vy musíte svojich protestujúcich zvážať z celého Slovenska. Vidíme, že všade protestujú proti nám tie isté tváre, máte tie isté transparenty, autá s bratislavskými značkami… Zaplavili ste ulice hákovými krížmi ako v nejakom 1938, kydáte a špiníte na nás vo všetkým masmédiách, a to naozaj každý boží deň. Pamätám si váš protest v Starej Turej. Bolo vás tam možno pár desiatok. Po skončení nám miestni ľudia hovorili, že drvivú väčšinu z vašich protestujúcich občanov videli v Starej Turej prvý, a zrejme aj poslednýkrát v živote.

P.S.: A na margo Trubanovej facebookovej radosti z toho, že nevoličov ĽS Naše Slovensko je viac ako voličov. Pán Truban, vitajte v triezvom svete 💊💉 Taká je politika, taká je demokracia, t.j. vláda najväčších menšín. Každá strana má predsa viac nevoličov ako voličov. Preferencie Vášho PS (bez SPOLU) sú možno na úrovni 4 %. To znamená, že cca 96 % ľudí vás voliť nechce! Naozaj, nemáte sa s čím chváliť…“ napísal Uhrík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *