Komentáre Politika

Uhrík sa pustil do šialených feministiek: „Deti sa majú chrániť, nie biť a páliť“


„Deti sa majú chrániť, nie biť a páliť,“ píše Uhrík na sociálnej sieti Facebook, kde vyzdieľal brutálne video feministického protestu, ktorý sa odohral v Španielsku.

Konkrétne sa jednalo o manifestáciu proti vláde, ktorá chcela zmeniť zákon ohľadom potratov. Španielske feministky nazývajú ministra Gallardona ako mačistu z dôvodu, že je chlap a tvrdia, že majú právo ísť na potrat kedy sa im zachce, pretože je to ich telo. Na videu pália a bijú bábiku. Dožadujú sa okrem iného toho, aby 16-ročné dievčatá mali právo ísť na potrat bez súhlasu rodičov.

Europoslanec manifest komentuje slovami: „Západné feministky osvietené liberálnym „pokrokom“ demonštrujú svoje „právo“ ísť na potrat tým, že palicami ubijú, roztrhajú a spália malú slamenú postavičku. Britský princ Harry a jeho kráska vyhlásia, že nechcú mať viac detí, aby „neboli záťažou pre životné prostredie“. A potom odletia súkromným lietadlom užívať si na Ibizu…“

Uhríka desí, že pod vplyvom konzumnej liberálnej kultúry sa vlastné deti začínajú vnímať ako nejaká nežiaduca príťaž.

Avizuje, že už v septembri jeho kolegovia v NR SR opäť otvoria tému zlepšenia ochrany života detí. „Už nemôžeme ďalej ustupovať liberálnym fanatikom. Pretože tí sa nezastavia, kým všetko nerozvrátia,“ dodal na záver europoslanec Milan Uhrík.

One Reply to “Uhrík sa pustil do šialených feministiek: „Deti sa majú chrániť, nie biť a páliť“”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *