Komentáre Slovensko

Uhrík sa pustil do šialených feministiek: „Deti sa majú chrániť, nie biť a páliť“


„Deti sa majú chrániť, nie biť a páliť,“ píše Uhrík na sociálnej sieti Facebook, kde vyzdieľal brutálne video feministického protestu, ktorý sa odohral v Španielsku.

Konkrétne sa jednalo o manifestáciu proti vláde, ktorá chcela zmeniť zákon ohľadom potratov. Španielske feministky nazývajú ministra Gallardona ako mačistu z dôvodu, že je chlap a tvrdia, že majú právo ísť na potrat kedy sa im zachce, pretože je to ich telo. Na videu pália a bijú bábiku. Dožadujú sa okrem iného toho, aby 16-ročné dievčatá mali právo ísť na potrat bez súhlasu rodičov.

Europoslanec manifest komentuje slovami: „Západné feministky osvietené liberálnym „pokrokom“ demonštrujú svoje „právo“ ísť na potrat tým, že palicami ubijú, roztrhajú a spália malú slamenú postavičku. Britský princ Harry a jeho kráska vyhlásia, že nechcú mať viac detí, aby „neboli záťažou pre životné prostredie“. A potom odletia súkromným lietadlom užívať si na Ibizu…“

Uhríka desí, že pod vplyvom konzumnej liberálnej kultúry sa vlastné deti začínajú vnímať ako nejaká nežiaduca príťaž.

Avizuje, že už v septembri jeho kolegovia v NR SR opäť otvoria tému zlepšenia ochrany života detí. „Už nemôžeme ďalej ustupovať liberálnym fanatikom. Pretože tí sa nezastavia, kým všetko nerozvrátia,“ dodal na záver europoslanec Milan Uhrík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *