Uhrík sa obáva, že pri vláde Matoviča, Kisku a Sulíka príde na trpké sklamanie

Milan Uhrík zhodnotil výsledok volieb a tvrdí, že nemožno hovoriť o neúspechu ĽSNS, ale ani o extra úspechu pre jeho stranu. Neúspech pre neho zažili Danko, Hlina, Truban a Harabin.

“Žiaľ, z pohľadu Slovenska považujem výsledok volieb za nebezpečný experiment zo zúfalstva. Chápem, že mnohí ľudia túžili po zmene a definitívnom odstránení skorumpovaného SMERu, ale obávam sa, že pri vláde Matoviča, Sulíka a Kisku sa skôr či neskôr dočkajú opäť len trpkého sklamania. Veď ešte včera boli známi ako Šašovič, liberál a kleptoman – a to je už z podstaty silne chytľavá a explozívna zmes… Vôľu a výber voličov však musíme s pokorou rešpektovať, a maximálne intenzívne pracovať na tom, aby sme Slovensku 🇸🇰 pomohli v dobrom a ochránili ho pred zlom. Myslím, že z pohľadu ĽS Naše Slovensko objektívne nemôžeme hovoriť o neúspechu (to môže nariekať Danko, Hlina, Harabin a Truban). Ale pravdou tiež je, že nemôžeme hovoriť ani o extra úspechu (to môže hovoriť jedine Matovič, ktorý ani sám nechápe, kde vzal toľko percent). Sám za seba môžem povedať, že budem naďalej určite tvrdo pracovať a zlepšovať sa, aby sme v nasledujúcich (možno predčasných) voľbách boli tým prekvapivým víťazným skokanom volieb my spolu s vami 😉 Máme na oveľa viac. Držme si palce. Bojujeme ďalej!” napísal Uhrík na sociálnej sieti.

Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *