Politika

Uhrík sa obáva, že pri vláde Matoviča, Kisku a Sulíka príde na trpké sklamanie

Milan Uhrík zhodnotil výsledok volieb a tvrdí, že nemožno hovoriť o neúspechu ĽSNS, ale ani o extra úspechu pre jeho stranu. Neúspech pre neho zažili Danko, Hlina, Truban a Harabin.

„Žiaľ, z pohľadu Slovenska považujem výsledok volieb za nebezpečný experiment zo zúfalstva. Chápem, že mnohí ľudia túžili po zmene a definitívnom odstránení skorumpovaného SMERu, ale obávam sa, že pri vláde Matoviča, Sulíka a Kisku sa skôr či neskôr dočkajú opäť len trpkého sklamania. Veď ešte včera boli známi ako Šašovič, liberál a kleptoman – a to je už z podstaty silne chytľavá a explozívna zmes… Vôľu a výber voličov však musíme s pokorou rešpektovať, a maximálne intenzívne pracovať na tom, aby sme Slovensku 🇸🇰 pomohli v dobrom a ochránili ho pred zlom. Myslím, že z pohľadu ĽS Naše Slovensko objektívne nemôžeme hovoriť o neúspechu (to môže nariekať Danko, Hlina, Harabin a Truban). Ale pravdou tiež je, že nemôžeme hovoriť ani o extra úspechu (to môže hovoriť jedine Matovič, ktorý ani sám nechápe, kde vzal toľko percent). Sám za seba môžem povedať, že budem naďalej určite tvrdo pracovať a zlepšovať sa, aby sme v nasledujúcich (možno predčasných) voľbách boli tým prekvapivým víťazným skokanom volieb my spolu s vami 😉 Máme na oveľa viac. Držme si palce. Bojujeme ďalej!“ napísal Uhrík na sociálnej sieti.

3 Replies to “Uhrík sa obáva, že pri vláde Matoviča, Kisku a Sulíka príde na trpké sklamanie

  1. Pán Uhrik má pravdu..je to môj najobľúbenejší politik. Myslím si,že LSNS vôbec neprehralo,drží sa a pribúdajú mu voliči,ale treba asi urobiť menší poriadok v strane, vyhodiť kontroverzných ľudí a sústrediť sa na solídny program,mať viac odborníkov a menej buchajucich sa do hrude a pôjde to hore.

  2. Hello! I realize this is somewhat off-topic but I had to ask. Does operating a well-established blog such as yours take a massive amount work? I am completely new to blogging however I do write in my diary daily. I’d like to start a blog so I can easily share my own experience and views online. Please let me know if you have any recommendations or tips for new aspiring bloggers. Appreciate it!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *