Slovensko

Uhrík sa obáva, že pri vláde Matoviča, Kisku a Sulíka príde na trpké sklamanie

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Uhrík zhodnotil výsledok volieb a tvrdí, že nemožno hovoriť o neúspechu ĽSNS, ale ani o extra úspechu pre jeho stranu. Neúspech pre neho zažili Danko, Hlina, Truban a Harabin.

„Žiaľ, z pohľadu Slovenska považujem výsledok volieb za nebezpečný experiment zo zúfalstva. Chápem, že mnohí ľudia túžili po zmene a definitívnom odstránení skorumpovaného SMERu, ale obávam sa, že pri vláde Matoviča, Sulíka a Kisku sa skôr či neskôr dočkajú opäť len trpkého sklamania. Veď ešte včera boli známi ako Šašovič, liberál a kleptoman – a to je už z podstaty silne chytľavá a explozívna zmes… Vôľu a výber voličov však musíme s pokorou rešpektovať, a maximálne intenzívne pracovať na tom, aby sme Slovensku 🇸🇰 pomohli v dobrom a ochránili ho pred zlom. Myslím, že z pohľadu ĽS Naše Slovensko objektívne nemôžeme hovoriť o neúspechu (to môže nariekať Danko, Hlina, Harabin a Truban). Ale pravdou tiež je, že nemôžeme hovoriť ani o extra úspechu (to môže hovoriť jedine Matovič, ktorý ani sám nechápe, kde vzal toľko percent). Sám za seba môžem povedať, že budem naďalej určite tvrdo pracovať a zlepšovať sa, aby sme v nasledujúcich (možno predčasných) voľbách boli tým prekvapivým víťazným skokanom volieb my spolu s vami 😉 Máme na oveľa viac. Držme si palce. Bojujeme ďalej!“ napísal Uhrík na sociálnej sieti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *