Politika Zo sveta

Uhrík povedal v EÚ to, čo si asi ešte nikto nedovolil: „Poďte si skúsiť žiť pri osadách a nemudrujte pri kávičkách!“

Ten, kto dal hlas v eurovoľbách Milanovi Uhríkovi z ĽSNS určite nemôže ľutovať. Je to jeden z najaktívnejších poslancov v celom Bruseli. A nie len to!

Uhrík sa absolútne nebojí pomenovať veci pravými slovami a za jeho vyjadrenia ostávajú liberálnym poslancom v EÚ, len otvorené ústa a šokované pohľady.

Tentokrát sa Milan Uhrík vyjadril na tému rómskej problematiky a odkázal poslancom, aby nemudrovali pri kávičkách, ale skúsili si život pri rómskych osadách.

14 Replies to “Uhrík povedal v EÚ to, čo si asi ešte nikto nedovolil: „Poďte si skúsiť žiť pri osadách a nemudrujte pri kávičkách!“

  1. Slepý Brusel. Tým, že sa podporuje rómske obyvateľstvo vzniká precedens, že rómskym deťom je vštepované – oni môžu všetko a nemusia nič! Uvedomuje si bruselský parlament, čo to pre tieto rómske deti znamená? Ako veľmi poškodíte samotné rómske etnikum preto, že namiesto aby ste ich učili – toto smiete, toto sa nesmie, toto sa nemôže, toto sa musí, učíte ich – ty môžeš totálne všetko a nemusíš nič! Prečo takto ničíte rómske obyvateľstvo? Prečo takto ničíte rómske deti? Nezaslúžia si snáď výchovu, kde im bude povedané – tak ako majoritné deti musia sa učiť, musia pomáhať rodičom, tak aj vy sa musíte učiť a pomáhať rodičom. Toto je správny postoj. A nie ten, ktorý pretláča slepý Brusel.Takto pomôžete rómskemu etniku, predovšetkým rómskym deťom, že ich naučíte žiť pre ich vlastný prospech ale aj pre prospech celej spoločnosti.

      1. ty sprosty kokot, 90percent penazi urcenych na romov ujebu kadeaki hajzli priamo z ich radov! ako napriklad matovicov cierny hnoj co ich akoze zastupuje!

    1. oni sa menia – ale takých je málo a majú menej detí – tí, ktorí sa nemenia, majú detí viac. Je skutočne jednoduchý recept, ako píše Katja Bari, ale to sa nedá za 4 roky (1 vláda), na to treba aspoň 2 generácie. V podstate by väčšina chcela žiť ako gádžovia, ale dopadnú ako Bolek v Kurva hoši…

    2. Presne tak, Cigáni sa nezmenia, im to tak vyhovuje tvrdiť, že sú diskriminovaný. Veď im postavia nové domy na cudzích pozemkoch a aj tak ich zničia ! Veď čo to je zničiť nejaký domček, keď dokážu zničiť celé sídlisko ako L9 😞😖 povytrhavat železo z panelov, a miesto výťahovej šachty ju zasypať smerom, SRAŤ PO SCHODOCH, CHODBACH…..pliaga !! Česť slušným rómom !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *