Politika Zo sveta

Uhrík povedal v EÚ to, čo si asi ešte nikto nedovolil: „Poďte si skúsiť žiť pri osadách a nemudrujte pri kávičkách!“

Ten, kto dal hlas v eurovoľbách Milanovi Uhríkovi z ĽSNS určite nemôže ľutovať. Je to jeden z najaktívnejších poslancov v celom Bruseli. A nie len to!

Uhrík sa absolútne nebojí pomenovať veci pravými slovami a za jeho vyjadrenia ostávajú liberálnym poslancom v EÚ, len otvorené ústa a šokované pohľady.

Tentokrát sa Milan Uhrík vyjadril na tému rómskej problematiky a odkázal poslancom, aby nemudrovali pri kávičkách, ale skúsili si život pri rómskych osadách.

12 Replies to “Uhrík povedal v EÚ to, čo si asi ešte nikto nedovolil: „Poďte si skúsiť žiť pri osadách a nemudrujte pri kávičkách!“

  1. Slepý Brusel. Tým, že sa podporuje rómske obyvateľstvo vzniká precedens, že rómskym deťom je vštepované – oni môžu všetko a nemusia nič! Uvedomuje si bruselský parlament, čo to pre tieto rómske deti znamená? Ako veľmi poškodíte samotné rómske etnikum preto, že namiesto aby ste ich učili – toto smiete, toto sa nesmie, toto sa nemôže, toto sa musí, učíte ich – ty môžeš totálne všetko a nemusíš nič! Prečo takto ničíte rómske obyvateľstvo? Prečo takto ničíte rómske deti? Nezaslúžia si snáď výchovu, kde im bude povedané – tak ako majoritné deti musia sa učiť, musia pomáhať rodičom, tak aj vy sa musíte učiť a pomáhať rodičom. Toto je správny postoj. A nie ten, ktorý pretláča slepý Brusel.Takto pomôžete rómskemu etniku, predovšetkým rómskym deťom, že ich naučíte žiť pre ich vlastný prospech ale aj pre prospech celej spoločnosti.

    1. oni sa menia – ale takých je málo a majú menej detí – tí, ktorí sa nemenia, majú detí viac. Je skutočne jednoduchý recept, ako píše Katja Bari, ale to sa nedá za 4 roky (1 vláda), na to treba aspoň 2 generácie. V podstate by väčšina chcela žiť ako gádžovia, ale dopadnú ako Bolek v Kurva hoši…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *