Uhrík podáva trestné oznámenie na Matoviča: "Verejne velebil nacistickú stranu Hitlera" - MAGAZÍN 1
Slovensko

Uhrík podáva trestné oznámenie na Matoviča: “Verejne velebil nacistickú stranu Hitlera”

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Europoslanec za Kotlebovu ĽSNS Milan Uhrík podal trestné oznámenie na premiéra Igora Matoviča, ktorý v televízii spomínal nacistickú stranu Adolfa Hitlera NSDAP.

Matovič na tlačovej konferencii verejne ospevoval Hitlerovu nacistickú politickú stranu NSDAP. Vraj mala najviac členov a Matovičovou ambíciou je prekonať ju. Neviem, či fanatickým budovaním kultu osobnosti alebo štátnou propagandou… Možno si poviete, že je to blbosť alebo brept a nestojí to za pozornosť… A za normálnych okolností by som absolútne súhlasil. Lenže žijeme v dobe, že ak by túto myšlienku povedal ktokoľvek iný – ktokoľvek politicky nepohodlný – okamžite by si pre neho prišla politická “protiextrémistická” jednotka NAKA a zažil by si šikanu, o akej sa mu ani nesnívalo. Nech si teda Matovič na vlastnej koži okúsi medicínu extrémistických protiextrémistických zákonov. Možno ho to prinúti zamyslieť sa…a vrátiť spoločnosti slobodu slova. Ale to som asi prílišný optimista.” napísal Uhrík.

Pomôžte nám udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *