Uhrík o tom, ako EÚ ničí úmyselne našu slovenskú identitu a jedinečnosť (Video) - MAGAZÍN 1
Slovensko

Uhrík o tom, ako EÚ ničí úmyselne našu slovenskú identitu a jedinečnosť (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Milan Uhrík sa ako europoslanec zúčastnil konferencie Panslovanskej únie v Trnave, kde rečnil o tom, ako Brusel a EÚ úmyselne ničí našu slovenskú identitu a jedinečnosť.

“Ústrednou témou podujatia a aj môjho príspevku bola ochrana našej slovenskej identity. V príspevku som predniesol množstvo dôkazov o tom, ako Brusel a liberálne vlády úmyselne ničia nielen slovenskú identitu, ale aj celú Európu. Na záver som navrhol niekoľko spôsobov, ako si našu jedinečnosť ochrániť – nielen pred priamou vlnou imigrácie, ale aj pred 2. a 3. generáciou imigrantov, ktorí sú už “Európanmi”. Inšpiráciu by sme mohli čerpať napr. z Turecka, ktoré v ochrane svojej identity pred stovkami tisíc “nových tureckých občanov” narodených miliónom sýrskych imigrantov v Turecku obmedzili používanie teritoriálneho princípu udeľovania občiansva a preferujú dedičný (pokrvný) princíp.” napísal Uhrík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *