Uhrík o tom, ako EÚ ničí úmyselne našu slovenskú identitu a jedinečnosť (Video)

Milan Uhrík sa ako europoslanec zúčastnil konferencie Panslovanskej únie v Trnave, kde rečnil o tom, ako Brusel a EÚ úmyselne ničí našu slovenskú identitu a jedinečnosť.

“Ústrednou témou podujatia a aj môjho príspevku bola ochrana našej slovenskej identity. V príspevku som predniesol množstvo dôkazov o tom, ako Brusel a liberálne vlády úmyselne ničia nielen slovenskú identitu, ale aj celú Európu. Na záver som navrhol niekoľko spôsobov, ako si našu jedinečnosť ochrániť – nielen pred priamou vlnou imigrácie, ale aj pred 2. a 3. generáciou imigrantov, ktorí sú už “Európanmi”. Inšpiráciu by sme mohli čerpať napr. z Turecka, ktoré v ochrane svojej identity pred stovkami tisíc “nových tureckých občanov” narodených miliónom sýrskych imigrantov v Turecku obmedzili používanie teritoriálneho princípu udeľovania občiansva a preferujú dedičný (pokrvný) princíp.” napísal Uhrík.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *