Uhrík nemá ani chuť letieť do parlamentu EÚ, keď vidí, aké nezmysli sa idú riešiť - MAGAZÍN 1
Zo sveta

Uhrík nemá ani chuť letieť do parlamentu EÚ, keď vidí, aké nezmysli sa idú riešiť

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Europoslanec Milan Uhrík za ĽSNS práve letí zo Slovenska do Štrasburgu do Európskeho parlamentu, no podla jeho slov nemá ani chuť tam ísť, keď vidí, aké nezmysli sa idú zase preberať.

Miesto toho, aby Európska únia riešila chudobu, nezamestnanosť, druhotriedne potraviny na východe únie, sa riešia úplne iné veci!

Program rokovaní bude o migrantoch na hraniciach, boj proti extrémizmu, rasizmu a nenávistným prejavom.

“Práve letím do Štrasburgu na rokovanie Európskeho parlamentu. Pri pohľade na schválený program schôdze ma však aj prešla chuť tam ísť. Zase nič normálne pre ľudí, stále dokola len samé nezmysly. Aby ste mali predstavu, toto sú prioritné body aktuálneho rokovania Európskeho parlamentu:
– Situácia utečencov na hraniciach EÚ
– Boj proti antisemitizmu, rasizmu a nenávistným prejavom v EÚ
– Nová stratégia rodovej rovnosti 🏳️‍🌈
– Porušovanie pravidiel EÚ v Poľsku
– Nelegálny obchod so psami a mačkami…
Neviem, či sa na tom už z recesie smiať alebo plakať 🙂 Tak či tak, bojujeme ďalej!” napísal Uhrík na sociálnej sieti.

ŠÍRTE S NAMI SPRÁVY, KTORÉ ĽUDIA V MÉDIÁCH HLAVNÉHO PRÚDU NIKDY NEUVIDIA! Pomôžte nám šíriť naše články! Zdieľajte aspoň jeden náš článok denne a pošlite ho aspoň trom kamarátom na internete. Pomôžete nám tak šíriť správy, ktoré nikdy v médiách hlavného prúdu neuvidí bežný človek. Ďakujeme! Spolu otvárame ľuďom oči!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *