Politika Zo sveta

Uhrík natočil šokujúce video o reálnej situácii na gréckych hraniciach a poslal list Čaputovej

Na gréckych hraniciach je dnes naozaj dusno a Turci otvorili hranice migrantom z Afriky. Dokonca ich sami vozia zadarmo autobusmi na hranice s Gréckom.

Turecká polícia podporuje migrantov v ceste do Európy a dokonca turecké úrady vytvorili špeciálny tým o počte 1000 policajtov, ktorí strážia migrantov, aby sa nevracali späť do Turecka z Európy.

Milan Uhrík sa k celej tejto veci vyjadril vo videu, kde opisuje skutočnú situáciu na hraniciach a vyzýva aj ministerku vnútra a prezidentku republiky, ktorá je aj hlavnou veliteľkou ozbrojených síl, aby konali a hľadali metódy ako pomôcť Grékom.

9 Replies to “Uhrík natočil šokujúce video o reálnej situácii na gréckych hraniciach a poslal list Čaputovej

    1. Pan Uhrík je skvělí,takové lidi si musíme vážit.Natěch hranicích je to velice napjaté.Z Čech prý pošleme na pomoc Řecku 10 policistů.To je ostuda.Je to jako když mazlavý ministr zahraničí chtěl pomoci Číně sanitkou ze šrotu.Vždyt platíme velice mnoho žoldáků a přepychově.Tak at se ukáží a pomůžou chránit hranice státu NATO proti Turecku a teroristům z NATO.Řecko používejte místo úsměvů proti teroristům na hranicích sonické zbraně a výsledek uspokojí všechny Řecko bude mít klid a teroristé si alespon zaběhají pro zdraví.

  1. Pán Uhrík,nemáte ani predstavu aká som šťastná,že človek ako vy je v europarlamente. Robíte dobrú prácu,len tak ďalej.

  2. Je smutné, že nielen v EP, ale ani v tom našom slovenskom nemáme dostatok múdrych, čestných a slušných poslancov, ktorí by hájili národné záujmy Slovákov. Vďaka, pán Uhrík, za Vašu prácu. Slovensko v týchto parlamentných voľbách povedalo NIE bezbrehému liberalizmu trubanovcov, beblavých či kiskovcov, hoci títo poslední sa dostali s odretými ušami do parlamentu. Žiaľ, majú silnú baštu v prezidentskom paláci, a tak sa obávam, že pani od pezinského smetiska nebude mať ani vôľu, ani záujem a zrejme ani odvahu urobiť čokoľvek pozitívne pre dobro našej slovenskej vlasti a nášho národa.

  3. EU potrebuje armadu, ktora by bola nezavisla na NATO a ktorou by disponovala sama, bez akehokolvek natlaku USA, alebo inej mimo EU krajiny.

  4. My spouse and I absolutely love your blog and find a lot of your post’s to be exactly what I’m looking for. can you offer guest writers to write content for you? I wouldn’t mind composing a post or elaborating on a lot of the subjects you write regarding here. Again, awesome blog!|

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *