Politika Zo sveta

Uhrík naložil slniečkarke, ktorá dováža migrantov: „Choďte pomáhať do Afriky a Európu nechajte tak!“

V Europorlamente vypočúvali nemeckú liberálnu slniečkarku, ktorá za peniaze mimovládok dováža z Afriky cez more nelegálne migrantov.

Carola Rackete vozí tisíce migrantov do Európy a tvrdí, že Európa má koloniálny dlh. Bohužiaľ na svojich lodiach doviezla už aj Afričanov, ktorí v Afrike vraždili alebo sú stíhaní za ťažké kriminálne zločiny (pedofília, krádeže).

„Vôbec ju pri tom nezaujíma, že dováža aj ľudí, ktorí následne v Európe vraždili, znásilňovali a kradli. Pri vyloďovaní imigrantov porušuje zákony a vykladá ich na pobreží aj napriek nesúhlasu daného štátu! Mala by sedieť vo väzení, a nie ako vážený hosť v Európskom parlamente!“, píše Uhrík v statuse na sociálnej sieti.

Poslanec Milan Uhrík sa do nej pustil priamo v europarlamente:

3 Replies to “Uhrík naložil slniečkarke, ktorá dováža migrantov: „Choďte pomáhať do Afriky a Európu nechajte tak!“

  1. Ano pán Uhrík,mate uplnu pravdu a nielen v tomto prejave,preto Vás máme radi a fandíme vasmu ucinkovaniu v EP ! Drzte sa a robte pre nasu krajinu,nie ako ti vlastizradcovia zo Slovenska,co tam sedia tiez a nic dobre este pre Slovensko neurobili,ba prave naopak,nepretrzite mu skodia a preto „hanba“ im za ich konanie !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *