adplus-dvertising

Uhrík by nemal problém sadnúť si za jeden stôl aj s liberálmi, ak by šlo o dobro veci. V EÚ však bude komunikovať so Salvinim a Le Penovou

Novozvolený poslanec do Európskeho parlamentu Milan Uhrík sa v povolebnej debate na TA3 vyjadril, že by nemal problém si sadnúť za jeden stôl aj s poslancami Progresívneho Slovenska.

Moderátor sa Uhríka opýtal, ako chce riešiť izoláciu od slovenských poslancov, ktorí si odmietajú sadnúť za jeden stôl s poslancami ĽSNS.

„Toto je vizitka liberálov, ktorí majú plné ústa tolerancie, lásky, porozumení a rešpektu k inému názoru. Ale keď príde k lámaniu chleba, tak paradoxne chcú cenzúrovať, zakazovať, zatvárať a rušiť našu stranu“ povedal Milan Uhrík.

Uhrík dodal, že oni nemajú problém si sadnúť za jeden stôl s nimi (Progresívne Slovensko a ostatné strany, ktoré s nimi odmietli spoluprácu), aj keď s nimi politicky veľmi nesúhlasia, mali by spolu komunikovať ak ide o dobro veci.

„Sme v kontakte so stranami zo strednej Európy, kde ešte pretrváva zdravý rozum a čo sa týka strán pána Salviniho a pani Le Penovej, tak určite sa pokúsim o komunikáciu, to je prirodzené“ dodal Uhrík.

https://www.youtube.com/watch?v=ih9O8J6H4jM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.