Typický liberál! Klus zarába cez 5000€ mesačne a na svoje dcéry platí len 230€ dokopy! - MAGAZÍN 1
Slovensko

Typický liberál! Klus zarába cez 5000€ mesačne a na svoje dcéry platí len 230€ dokopy!

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Portál Plus 7 Dní prišiel so správou o neoliberálnom poslancovi Sulíkovej SaSky, Martinovi Klusovi. Ten mal súdny spor o výživné pre svoje dve dcéry, o ktoré sa musí starať jeho exmanželka.

Klus zarába z daní nás všetkých 5200€ a politika ho teda dobre živí! Jeho liberálna ideológia sa však jasne ukázala, keď na svoje dcéry dokáže prispievať dohromady len 230€ mesačne.

Neoliberál Klus tvrdí, že jeho dcéry sa sním nechcú stretávať a on sa tak cíti ako vymazaný rodič. Preto im neposielal viac peňazí a údajne im šetrí. Súd to však nezaujímalo a ultraliberál bude musieť platiť! Na každú 250€ plus 100€ osobne pre každú. Stále však neoliberálovi ostane kopa peňazí z daní nás všetkých.

Aj tu sa jasne ukazuje postoj superliberálov akými je Klus k rodine a hodnotám. Keď nevie dať vlastnej rodine, ako by mohol chcieť dobro pre národ?

Pomôžte nám preto udržať Magazín 1!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *