Slovensko

Týmto vyjadrením Kotlebu o rúškach pre žiakov stúpne Matovičovi tlak! (Video)

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Predseda ĽSNS Marian Kotleba nahral na sociálne siete video, kde kritizuje vyhlásenie vlády o tom, aby malé deti v školách nosili rúška.

Vo videu si zahral aj jeho syn Ľudovít s kamarátom „My chceme voľne dýchať!“.

Kotleba hovorí vo videu o tom, že takýto pohľad na deti v rúškach, nemôže chcieť normálny človek a odhodlal sa „poradiť“ rodičom detí, ako sa vyhnúť tomu, aby ich deti museli rúška nosiť, ale zároveň ich do školy poslať chcú.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!

Pomôžte nám prosím viac zdieľať náš portál medzi priateľmi. Veľmi nám to pomôže. Ďakujeme