Tvrdý odkaz Kotlebovcov Kollárovi: „Vekslák a mafián Kollár sa zbláznil a prekročil svoje právomoci!“

Magazín1 potrebuje vašu pomoc! Píšeme správy, ktoré sa liberálom nepáčia, no potrebujeme, aby ste nás v našom boji podporili! Ľubovoľnou sumou nám pomôžete ísť v tejto ceste ďalej! ĎAKUJEME! IBAN: SK2811000000008017035353

Poslanci ĽSNS, ktorí boli v stredu vyhostený z NR SR predsedom parlamentu Borisom Kollárom mu zanechali tvrdý odkaz. Mazurek, Medvecký a Krupa nahrali video, kde na Kollárovi nenechali nitku suchú.

„Dnes sme boli vykázaní zo sály NR SR za to, že sme nemali náhubky. Dlhodobo proti tejto povinnosti bojujeme, a preto sme sa rozhodli takýmto protestom vyjadriť náš postoj.Boris Kollár však zneužil rokovací poriadok a obmedzil naše ústavné práva, keď nás bez akejkoľvek relevantnej opory v rokovacom poriadku vykázal zo sály a zamedzil nám možnosť participovať na priebehu rokovania. Takéto bezprecedentné konanie nenecháme bez odozvy.Sme proti povinnému noseniu rúšok kdekoľvek. Kto sa bojí nejakých vírusov, tak môže nosiť čokoľvek, ale prikazovať nám to jednoducho nesmú! Takýmto spôsobom krok za krokom vláda obmedzuje naše práva a uberá nám slobody, pričom zakazuje poslancom, voleným v riadnych voľbách, slobodne vykonávať svoj mandát.V prípade udelenia pokuty od úradu verejného zdravotníctva podáme sťažnosť na Ústavný súd, ktorý jasne musí rozhodnúť, že pokuty za rúška sú protiústavné.“ napísali Kotlebovci.

Potrebujeme vašu podporu, aby sme mohli pokračovať!

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám! Kliknite sem a môžete nám pomôcť v boji proti liberálnej politike!