TV odvysielala reportáž o tom, ako je vo Švédsku bezpečne. Diváci začali okamžite reagovať o ich klamstvách - MAGAZÍN 1
Zo sveta

TV odvysielala reportáž o tom, ako je vo Švédsku bezpečne. Diváci začali okamžite reagovať o ich klamstvách

Potrebujeme vašu pomoc. Píšeme správy, ktoré si médiá hlavného prúdu nikdy nedovolia a za ktoré sme často napádaní. Aby sme mohli v našej práci pokračovať a zlepšovať sa, potrebujeme vašu podporu. VEĽMI VÁM ĎAKUJEME. IBAN: SK2811000000008017035353

Je nepredstaviteľné, že po všetkých tých videách a správach o zhoršujúcej sa bezpečnostnej situácii vo Švédsku sa nejde televízia, ktorá natočí propagandistickú reportáž o tamojšej situácii a pokúsi sa prekrútiť skutočnosť.

V reportáži vystupuje policajt zo Štokholmu, ktorý tvrdí, že v celom Švédsku neexistuje žiadna no-go zóna a že tí, čo stojí za prestrelkami, neprišli do Švédska v posledných štyroch rokoch. Čo už ale zabudol povedať je, že sa jedná o migrantské gangy (hoci treba prišli do Švédska skôr), že konštantne rastie počet znásilnení a raketovo rastie predaj sebaobranných prostriedkov.

Dezinformačnej video televízie CBS dostalo na serveri YouTube 3x viac negatívnych hodnotení, než pozitívnych a hlavne, ľudia začali písať svoje vlastné skúsenosti z tejto severskej krajiny: “Moja mama pochádza z Rosengardu, Malmö vo Švédsku, musela doslova utiecť do Dánska, pretože v jej meste bolo toľko zločinu, že to ohrozovalo jej budúcnosť. Polícia vo Švédsku radšej trávia hodiny utajovaním zločinov, než aby ich skutočne riešila. ” napísal jeden z najlepšie hodnotených komentárov.

“Vyrástol som v Botkyrce (oblasť blízko Štokholmu pozn. red.) a posledných pár rokov sa tu situácia rapídne zhoršila. Aj keď som bol mladší tak to nebola najlepšia oblasť, ale nemali sme tu prestrelky, horiace autá a otvorenú distribúciu drog. A ten policajt (v reportáži): Buď mu to prikázali, alebo je slepý, každopádne problémy neriešia, ale utajujú. A to je Švédsko v skratke” opísal ďalší z najlepšie hodnotených komentujúcich dojem zo svojej krajiny.

“Ďakujem CBS za opätovný dôkaz toho, ako veľmi fake news sú. Ako sa vám v noci spí, keď viete, že takto klamete svojich divákov? “Rozhorčene sa posťažoval ďalší z komentujúcich.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *