Turecký minister sa vysmial EÚ: Migrácia zničí Európsku ekonomiku a ich trhy sa zrútia!

Turecký minister vnútra Süleyman Soylu v televíznej relácii tvrdil, že masová migrácia cez grécke hranice bude schopná drasticky zmeniť európske vlády, ekonomiky a spôsobí chaos, ktorý dovedie krach európskych akciových trhov.

“Vlády v Európe sa zmenia, ich ekonomiky sa zhoršia, ich akciové trhy sa zrútia,” uviedol Süleyman Soylu počas rozhovoru pre program Tarafsiz Bölge v CNN Türk minulú sobotu.

Súčasný boj pozdĺž turecko-gréckych hraníc sa javí ako istý druh odplaty, ktorú Erdoganský režim zámerne spôsobil EÚ. Turecko okrem iného tvrdí, že Európska únia nepodporuje inváziu do Sýrie. Erdogan v septembri vyhlásil, že „zaplaví brány Európy“ utečencami, ak Európa nepodporí Turecko pri ubytovaní utečencov.

Liberálna politika neustále útočí a snaží sa bojovať proti našim správam! Na sociálnych sieťach nám je obmedzovaní dosah našich článkov a totalitné praktiky nám znižujú príjmy z reklám. Je to účelové a vieme o tom. Pomôžte nám ľubovoľnou sumou udržať náš magazín, aby sme Vám mohli neustále prinášať správy, ktoré sa liberálnym médiám a politikom nepáčia. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *